229,00 

Parownica SteamOne EUDTC75B

Szukasz pomysłu na szybkie ogarnięcie codziennych outfitów, by wyglądały nienagannie, ale też by czynność ta nie wymagała zbyt dużego wysiłku. Sprawdź parownicę SteaOne EUDTC75B. Sprzęt jest gotowy do rozpoczęcia pracy w około 30 sekund. Wyrzut pary wynosi 25g/min, a moc to 1600 W. Takie parametry gwarantują płynne, nieprzerwane działanie w pionie jak i poziomie wobec wszystkich tkanin: od najcieńszych po te najgrubsze i zimowe.

SteamOne EUDTC75B steamer

Im większa płytka parująca, tym większa powierzchnia wyprasowanej tkaniny za jednym razem. Szeroka głowica w parownicy SteamOne EUDTC75B pozwoli Ci szybko wygładzić suknię wieczorową, garnitur czy delikatną bluzkę tuż przed ważnym wyjściem, gdzie chcesz olśniewać wyglądem.

SteamOne EUDTC75B kompaktowy

Omawiany model jest lekki i poręczny, przez co zajmuje niewiele miejsca. Znajdzie się dla niego miejsce w każdej, nawet niewielkiej walizce gdy udajesz się w podróż. Zbiornik na wodę jest niewielki, ma pojemność zaledwie 75 ml, ale w podróży to będzie zdecydowany plus. Długość przewodu sieciowego to 1,9 metra – dzięki niemu masz duży zakres ruchów i możliwość wygodnego wygładzania nawet długich, wieczorowych sukienek.

Specyfikacja: SteamOne EUDTC75B

Marka:

SteamOne

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

75 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346026134