119,99 

Żelazko Severin BA 3242

Nie masz czasu czekać na nagrzanie się żelazka? Wybierz Severin BA 3242 o mocy 2200 Watt, która odpowiada za szybkie nagrzewanie stopy, szybkie generowanie strumienia pary oraz stabilne podtrzymywanie efektywnej pracy. Takie urządzenie zdecydowanie zda egzamin i będzie dawało satysfakcję użycia również w Twoim domu. Podstawowy wyrzut pary to 30 g/min. Zawsze możesz sięgnąć po dodatkową broń – wyrzut o mocy 220g/min, który sprawdzi się do prasowania grubszych tkanin.

Severin BA 3242 żelazko — kopia

Wygodne, klasyczne pokrętło w łatwy sposób umożliwia szybko dobrać poziom wyrzucanej pary do różnego rodzaju materiałów. Dzięki temu żelazko Severin BA 3242 sprawdzi się świetnie zarówno przy prasowaniu grubych jeansów, jak i delikatnego swetra z dodatkiem kaszmiru czy cienkiej, jedwabnej bluzeczki. Możesz też prasować na sucho, czyli bez użycia pary aby nie zmoczyć za bardzo tkanin takich jak satyna i koronki. A dla zwiększenia nawilżenia włókien, możesz wykorzystać funkcję spryskiwacza. Stopa jest wykonana ze stali nierdzewnej, co daje dobry ślizg i solidną wytrzymałość. Czubek stopy jest zwężony i wydłużony. Dzięki takiej konstrukcji urządzenie dostarcza ciepło również do tych wąskich, niewygodnych i trudniej dostępnych miejsc, jak okolice mankietów, plis i kołnierzyków. Wgłębienia pozwalają na kondensację pary, co ułatwia prasowanie uciążliwych i głębokich zagnieceń bez konieczności wielokrotnego przesuwania stopą po materiale w tym samym miejscu i dociskania go do deski.

Severin BA 3242 stopa

Dodatkowa funkcja samoczyszczenia to świetny sposób na to, aby dbać o czystość i przepustowość kanalików parowych w stopie. Dzięki wysokiej higienie para ma zawsze silną moc, a ubrania nie są plamione brązowymi i białymi osadami wapiennymi. Na plus zaliczyć można też 200 ml pojemnik, który łatwo i wygodnie uzupełnisz wodą prosto z kranu podczas prasowania. Co więcej, nie można zapomnieć o 2-metrowym obrotowym przewodzie elektrycznym, który daje wygodę pracy.

Specyfikacja: Severin BA 3242

Marka:

Severin

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

70 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4008146324208