117,50 

Żelazko Sencor SSI 5800VT

Szukasz zwyczajnego, taniego żelazka, ale które wciąż będzie skuteczne? Koniecznie poznaj żelazko Sencor SSI 5800VT, które dzięki swoim solidnym parametrom spełni Twoje wymagania. Moc urządzenia to 2400Watt. To bardzo istotny czynnik, bo w największym stopniu wpływa na czas nagrzewania stopy i jej temperaturę. Im większa moc, tym szybciej każde urządzenie osiągnie gotowość do pracy. Wyrzut pary to poziom 30 g/min w opcji bazowej. Prasując grubsze tkaniny możesz go zwiększyć do 120g/min.

Sencor SSI 5800VT para

Żelazko Sencor SSI 5800VT ma wiele przydatnych funkcji. Pierwsza z nich to praktyczny spryskiwacz, który wspomoże zwilżanie tkanin gdy ilość pary będzie za mała. Ciepło stopy możesz dowolnie regulować, dzięki któremu możesz zaoszczędzić na zużyciu prądu elektrycznego. Wbudowany system zabezpieczenia przed brakiem wody, poinformuje Cię, gdy zajdzie potrzeba jej uzupełnienia. Kolejna zaleta to możliwość prasowania w pionie. Twoje poprzednie żelazka miały krótką żywotność, ponieważ w ich wnętrzu doszło do osadzania się kamienia z twardej wody? Taka sytuacja nie powtórzy się, jeśli zainwestujesz w żelazko Sencor SSI5800VT z opcją samoczyszczenia. Dzięki tej funkcji możesz bez problemu używać wody a kranu, nie martwiąc się o jej jakość i poziom twardości. Blokada kapania to kolejne sprawdzone ulepszenie w tym sprzęcie. Zbiornik na wodę ma wielkość 230 ml.

Sencor SSI 5800VT ustawienia

Ceramiczna stopa, w którą wyposażone jest żelazko Sencor SSI 5800VT, zapewni Ci idealne i bezpieczne dla tkanin rozprowadzanie ciepła. Dodatkowy udział pary możliwy jest dzięki równomiernie rozmieszczonym otworom parowym, co gwarantuje łatwe i szybkie prasowanie nawet grubych i sztywnych materiałów z których trudno usunąć zagniecenia. Praktycznym zabezpieczeniem tego sprzętu jest automatyczne wyłączanie. To skuteczna ochrona przed ryzykiem pożaru, jaki może powstać, gdy sprzęt ten jest podłączony do gniazdka elektrycznego.

Specyfikacja: Sencor SSI 5800VT

Marka:

Sencor

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590669309733