139,90 

Parownica Sencor SSI 0850RS

Stylowa, funkcjonalna parownica do ubrań Sencor SSI 0850RS ułatwi i uprzyjemni Ci wygładzanie ubrań. Nagrzanie jej i przygotowanie do rozpoczęcia pracy trwa kilkadziesiąt sekund, dzięki mocy 1200 W. Para wytwarzana jest z dużą intensywnością, około 20 gram na minutę. Zdecydowanie przekłada się to na efektowność prasowania. Kompaktowe wymiary steamera sprawiają, że jest on praktycznym pomocnikiem w domu i na wyjeździe.

Sencor SSI 0850RS para

W nowoczesnym streamerze Sencor SSI 0850RS wytworzona para wydostaje się przez 7 sporych dysz, umieszczonych na płytce parowej. Płytka ta wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej. Urządzenia możesz używać nie tylko w pionie, ale również w poziomie. Pozwala to na łatwiejsze i szybsze prasowanie oraz pozbywanie się zagnieceń w każdych warunkach. W zestawie są też specjalne nakładki, które umożliwiają dopasowanie stopy parownicy do wymagań konkretnego rodzaju tkaniny. Często zdarza się, że gniazdka energetyczne są rozmieszczone w domu po kątach, a przez to trudno do nich dotrzeć. Jest jednak na to sposób. Możesz szybko i komfortowo wyprasować swoje zagniecione ubranie, korzystając z parownicy Sencor SSI0850 z długim, prawie 2 metrowym kablem. Po raz kolejny zapomniałeś wyłączyć urządzenie z prądu? SSI 0850 ma automatyczny wyłącznik zasilania. Funkcja ta pozwala na bezpieczne użytkowanie i oszczędność energii. Dzięki specjalnemu czujnikowi, urządzenie wyłączy się automatycznie po chwili dłuższej bezczynności.

Sencor SSI 0850RS nakładki

Sencor SSI0850 to model, który wyposażony jest w duży pojemnik na wodę. Ma on aż 260 ml pojemności, co pozwala na wygładzanie tkanin nieprzerwanie nawet przez kilkanaście minut. Zbiornik można w prosty sposób odłączyć od korpusu urządzenia i bez rozlewania uzupełnić pod kranem. Omawiany model ma też solidne zabezpieczenie przed zalaniem – blokada kapania chroni Twoje ubrania i meble tapicerowane przez powstaniem nieestetycznych plam.

Specyfikacja: Sencor SSI 0850RS

Marka:

Sencor

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8590669310838