260,93 

Parownica Saturn ST-CC8210

Oszczędzaj swój cenny czas i pozwól, aby nowoczesne domowe urządzenia były prawdziwym ułatwieniem Twojej codzienności. Stojąca parownica Saturn-CC8210 ma w sobie wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego i skutecznego wygładzania i odświeżania ubrań. Jej moc to 2000 Watt, przez co szybko podgrzewa wodę i jest gotowa do wypuszczenia pierwszej partii pary. Ilość pary w trybie ciągłym to 35g/min – wystarczająco do wygładzenia cienkiej satyny jak i grubej bawełny.

SATURN ST-CC8210 2

Nigdy więcej przypalonych ubrań! Dzięki mocy pary perfekcyjnie zadbasz o każdą tkaninę. Niezależnie czy wygładzasz delikatny jedwab, grubą bawełnę czy ciężki do wyprostowania len, nie przykładając gorącej i ciężkiej stopy do ubrań, unikasz uszkodzenia materiału. Łatwo dostarczysz parę też w okolice trudno dostępnych miejsc, tj.: powierzchni wokół guzików czy zamków.

SATURN ST-CC8210 3

Projekt parownicy Saturn ST-CC8210 jest przemyślany, a przez to funkcjonalny i skuteczny w pomocy. Głowica jest szeroka i ma sporo otworów parowych, przez co za jednym pociągnięciem możesz dotrzeć do dużej powierzchni ubrań. Nie musisz wykonywać sporej ilości ruchów ręką, by osiągnąć wygląd ubrania jaki oczekujesz i nie powodujesz nadwyrężenia dłoni. Wieszak z klipsami pomaga zablokować ubranie, aby podnieść komfort pracy.

Specyfikacja: SATURN ST-CC8210

Marka:

Saturn

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

35 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8595150359006