269,99 

Parownica Tefal Access Steam Plus DT8150

Pożegnaj się z deską do prasowania raz na zawsze! Parownica Tefal Access Steam Plus DT8150 to fenomenalne rozwiązanie na szybkie odświeżanie i wygładzanie ubrań! Moc 1600 Watt odpowiada za niezwykle krótki czas nagrzewania się płytki i wygenerowanie pierwszej partii pary. Ilość pary w trybie ciągłym to 26 g/min, co czyni omawiany model jednym z najskuteczniejszych w segmencie kompaktowych steamerów ręcznych.

Tefal DT8150 Access Steam — kopia

Tefal DT8150 posiada 2-stopniową regulację strumienia pary i podgrzewaną płytę z powłoką ceramiczną. Dzięki temu możesz dobrać odpowiednią moc pary do grubych i cienkich tkanin. Podgrzewana płytka dba o to, aby cała para po przeniknięciu włókien odparowała i nie moczyła zbytnio tkanin. Ciepło płytki pomaga też rozprostować zagniecenie, bez mało eleganckiego wyświecania tkanin. Przydatne akcesoria ułatwiają pracę: Szczotka do grubszych tkanin, osłona parowa do ochrony tkanin delikatnych i zaczep na drzwi do łatwego wieszania odzieży w dowolnym miejscu. Długość przewodu sieciowego to aż 3 m. Płaszczyzny w których działa omawiany model to pion jak i poziom, dlatego będzie niezastąpionym asystentem także podczas odświeżania i pozbywania się bakterii i nieładnych zapachów z mebli tapicerowanych – krzeseł, ale też siedziska i oparcia każdej materiałowej kanapy. Gorąca para zabija do 99,99% bakterii wirusów i grzybów, dlatego też pluszowe maskotki Twojego dziecka mają szansę zyskać nową jakość i higieniczną czystość.

Tefal DT8150 Access Steam parownica do ubrań

Duży, bo aż 190 mililitrowy, i łatwy w napełnianiu pojemnik na wodę świetnie sprawdzi się przy dłuższych sesjach prasowania. Zbiornik jest wyjmowany, więc jedną ręką odłączysz go od korpusu urządzenia a następnie szybko i bez niepotrzebnego rozlewania uzupełnisz poziom wody. Wygładzanie tkanin z pomocą parownicy do ubrań Tefal DT8150 staje się jeszcze bardziej komfortowe i szybkie – będziesz zadowolona z efektów nawet gdy użyjesz jej na prędko tuż przed pilnym wyjściem z domu na ważne spotkanie.

Specyfikacja: Tefal Access Steam Plus DT8150

Marka:

Tefal

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

26 g/min

Pojemność zbiornika:

190 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040071786