119,99 

Parownica Raven EPA002Z

Chcesz nadawać puszystości i ogłady swoim ubraniom? Zależy Ci na jakościowym, finalnym wykończeniu tkanin? Ręczna parownica Raven EPA002Z będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Delikatny strumień pary na poziomie 25 g/min pozwoli zwilżyć włókna i je delikatnie wyprostować. Moc 1600 Watt sprawia że woda szybko jest podgrzewana i a potem w trybie ciągłym zamienia się w parę. Spróbuj, a przekonasz się jakiego blasku mogą nabrać Twoje ubrania!

Raven EPA002Z parownica do ubrań

Raven EZ002Z jest lekki i kompaktowy. Waży niecały kilogram, dzięki czemu nawet podczas długich sesji i wygładzania dużej ilości ubrań dłoń nie odczuwa zmęczenia i bólu. Z tym modelem nie musisz też tracić czasu na długie czekanie, aż urządzenie nagrzeje pierwszą partię pary, bo jest gotowa do pracy w około 30 sekund. Co więcej, model ten posiada opcję automatycznego wyłączenia po 8 minutach bezczynności, bo obniża pobór prądu i dba o Twoje bezpieczeństwo. Urządzenie zostało wyposażone w niewielki, ale zgrabny pojemnik na wodę – ma 130 ml, a więc wystarczy na wygładzenie kilku sztuk odzieży. Na obudowie zbiornika znajduje się przezroczyste okienko, dzięki któremu sprawdzisz poziom wody, aby w odpowiednim momencie jej dolać. Parownica nawet z pełnym zbiornikiem waży ki temu tylko 900 gramów. Dzięki temu łatwo zabierzesz ja w podróż i zadbasz o swoje ubrania w każdych warunkach!

Raven EPA002B nakładki

Wraz z parownicą Raven EPA002Z dostajesz 2 nasadki ułatwiające usuwanie zagnieceń i pielęgnowanie różnego rodzaju tkanin. Pierwsza to nasadka z włosiem przydatna do zbierania włosów i paproszków. Druga nakładka jest do ochrony delikatnych materiałów, które wymagają łagodniejszej pielęgnacji aby nie uległy zniszczeniu. W zestawie znajduje się też pojemnik z profilowanym dziubkiem, dzięki czemu możesz dolać wody bez rozlewania.

Specyfikacja: Raven EPA002Z

Marka:

Raven

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

130 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5902837835099