99,99 

Żelazko Raven EZT002X

Zależy Ci na dobrym wyglądzie nawet na wyjeździe? Żelazko turystyczne Raven EZT002X jest małe i nie zajmuje wiele przestrzeni w bagażu, dzięki czemu bez problemu zabierzesz je ze sobą w każdą podróż. Mając je pod ręką, szybko i skutecznie pomoże Ci w rozprasowywaniu powstałych podczas jazdy zagnieceń. Urządzenie ma moc 1100 Watt. Nie jest to wartość najwyższa na rynku, ale jak na tak małe gabaryty urządzenia, wcale nie musi być ona większa. Waga to około 800g, przez co nie męczysz się ani podczas transportu ani podczas użycia.

RAVEN EZT002X zelasko2

Pierwszą zaletą omawianego modelu, która od razu rzuca się w oczy jest składana rączka. Dzięki takiemu mechanizmowi kształt urządzenia nie koliduje z innymi rzeczami w walizce. Co więcej, w rączce znajduje się pojemnik na wodę. Gumowa zatyczka dba o to, aby zamknięcie było szczelne i nie przepuściło ani kropelki wody która mogłaby pozostać w jego wnętrzu. Przełącznik napięcie prądu pozwoli na użycie w każdym miejscu na Ziemi!

RAVEN EZT002X zelasko

Stopa żelazka Raven EZT002X pokryta jest powłoką ceramiczną. Taki typ jest często stosowany w urządzeniach do prasowania, bo wyróżnia sią odpornością na zarysowania i łatwością w czyszczeniu. Stopa ceramiczna gwarantuje także dobry, płynny poślizg po tkaninach, dzięki czemu znacznie ułatwia prasowanie. Duże ilość kanalików parowych pozwala na szybkie zwilżenie i wyprostowanie każdego, nawet bardzo opornego zagniecenia.

Specyfikacja: Raven EZT002X

Marka:

Raven

Moc:

1100 W

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837836249