119,00 

Żelazko Raven EZT002

Wyprasowany, zadbany strój dodaje nam pewności w każdej sytuacji. Nie powinieneś pozbawiać się tego komfortu nawet gdy jesteś w podróży – czy to wyjeździe służbowym czy na wakacjach. Turystyczne żelazko Raven EZT002 będzie Twoim cichym wsparciem. Kompaktowe, zajmujące niewiele miejsca w walizce, a skuteczne. Wyrzut pary to 25 lub 140g/min, a więc poradzi sobie z przeróżnymi tkaninami. Moc to 2200 Watt, które umożliwiają szybkie nagrzewanie się.

Raven EZT002 żelazko parowe

Pomimo niewielkich wymiarów, żelazko Raven EZT002 jest bardzo efektywne. Opcja ręcznej regulacji temperatury stopy pozwala na bezpieczne, dopasowane prasowanie różnych rodzajów tkanin. Usunięcie bardziej opornych zagnieceń wzmacnia funkcja dodatkowego uderzenia pary. Model ten ma tez wbudowaną funkcję prasowania w pionie, co ułatwia wygładzenie i odświeżenie ubrań zawieszonych na wieszaku. Stopa ceramiczna żelazka Raven EZT002 sunie gładko i sprawnie po tkaninach. Jest solidna i trwała. Bardzo ciężko ją zarysować, a to zdecydowany plus. Mnóstwo otworów parowych i ich spora ilość w czubku stopy umożliwiają efektywne rozprowadzanie pary nawet do trudno dostępnych, nieregularnych miejsc, takich jak obszary dookoła guzików lub plisy na spódniczkach. Skuteczność jest porównywalna do pełnowymiarowych urządzeń z wyższej półki. Pojemnik na wodę zmieści jej niewiele, ale wystarczy na wyprasowanie 2-3 cienkich bluzek lub spodni. Wlew jest zabezpieczony gumową zatyczką przez przypadkowym rozlewaniem wody. Docenisz to podczas podróży, gdy w środku pozostaną jeszcze ostatnie kropelki wody – zatyczka nie pozwoli aby przy przesuwaniu bagażu wylały się na zawartość walizki.

Raven EZT002 żelazko turystyczne

Model ten niestety nie posiada systemu antywapiennego, więc lepiej używać wody destylowanej. Żelazko RAVEN EZT002 zostało stworzone tak, aby zajmowało jak najmniej miejsca w walizce i nie utrudniało pakowania. Ma składaną rękojeść, która ułatwia przenoszenie, niską wagę i bez problemu zmieścisz je w nawet w plecaku. Model ten wyposażono także w przełącznik napięcia. Dzięki temu możesz prasować nim przy różnym napięciu sieci elektrycznej, występującej a granicą. Co ważne, umożliwia prasowanie w pionie, bez deski.

Specyfikacja: Raven EZT002

Marka:

Raven

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837837604