99,99 

Żelazko Raven EZ005X

Szukasz taniego, ale wciąż skutecznego sprzętu do codziennego prasowania? Żelazko Raven EZ005X jest odpowiedzią na Twoje pragnienia! Strumień pary w trybie ciągłym sprawia, że w głąb tkaniny wnika nieprzerwanie 22g/min pary. W trybie uzupełniającym jest go znacznie więcej, aż 140 g/min, a więc korzystając z niego możesz jeszcze łatwiej i szybciej usuwać zagniecenia. Moc wynosi maksymalnie 2600 Watt, dzięki czemu urządzenie szybko się podgrzewa.

Raven EZ005X ustawienia

Żelazko Raven EZ005X jest proste w obsłudze i bardzo praktyczne. Strumień pary możesz dostosować do potrzeb lub całkowicie wyłączyć, jeżeli zamierzasz prasować zamsz. Urządzenie to umożliwia też prasowanie w pionie, a bez dotykania materiału stopą, korzystając tylko z silnego wyrzutu pary, który przenika na wskroś tkanin. Funkcja ta jest w głównej mierze przydatna do wygładzania falbanek i plis lub odświeżania tekstyliów w twoim domu – firanek lub obicia kanapy. Funkcja SelfClean służy do szybkiego usuwania osadów kamiennych które mogłyby osadzić się na delikatnych elementach podzespołów i ściankach komory parowej. Wystarczy jedno kliknięcie, aby ją uruchomić i podtrzymać wysoką higienę i dobry stan urządzenia. Regularne czyszczenie zapewnia dobrą wydajność i czystość strumienia pary przez długi czas. Zbiornik na wodę ma pojemność 300 ml, a dzięki wyżej wspomnianej funkcji SeflClean, możesz do niego wlewać wodę kranową.

Raven EZ005X stopa

Stopa żelazka Raven EZ005x jest ceramiczna. Rodzaj ten jest dosyć popularny, bo już sprawdzony, a wszelkie zalety wielokrotnie potwierdzone. Stopa jest twarda, a przez to odporna na potencjalne zarysowania. Z drugiej strony zapewnia też dobry ślizg po tkaninie. Prasowanie staje się płynne i nieprzerwane, a przez to szybciej likwiduje zmarszczki i zagniecenia. Blokada kapania odłącza możliwość generowania pary w niskich temperaturach, aby wyeliminować ryzyko że nie cała woda zostanie przekształcona w parę.

Specyfikacja: Raven EZ005x

Marka:

Raven

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

22 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4006160631326