129,99 

Żelazko Raven EZ003X

Żelazko Raven EZ003x gwarantuje szybkie i dokładne wyprasowanie koszulek, bluzek czy grubszych spodni. Jak to jest możliwe? Przede wszystkim dzięki dobremu wyrzutowi pary – 22 g/min w trybie bazowym i 140g/min w trybie dodatkowym, który uruchomisz jednym kliknięciem kciuka. Para wspomaga prostowanie włókien, dzięki czemu możesz korzystać z niższej temperatury stopy, a przez to obniżyć ryzyko uszkodzenia Twoich ulubionych ubrań.

Raven EZ003X ustawienia

W modelu Raven EZ003x masz całkowitą kontrolę nad temperaturą stopy. Optymalną temperaturę ustawisz za pomocą ręcznego pokrętła termostatu. Co więcej, ustawienie to jest płynne, a nie skokowe, dzięki czemu łatwo dopasujesz temperaturę do każdej tkaniny. Pod ręką masz też spryskiwacz, który dodatkowo ułatwi wygładzanie zagnieceń na Twoich ubraniach szczególnie gdy zależy Ci na czasie i dobrych efektach prasowania. Model Raven EZ003x wyposażone jest w przydatne funkcje podnoszące komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Funkcja automatycznego wyłączania zadba o wyłączenie urządzenia pozostawionego w bezruchu – Żelazko wyłącza się samoczynnie po ośmiu minutach stania na podstawie. Jeśli leży na płasko na desce, wyłączy się po 30-sekundach.

Raven EZ003X stopa

Stopa żelazka Raven EZ005x jest ceramiczna, z barwną warstwą zabezpieczającą tkaniny przed przypaleniem. System autoczyszczenia i zabezpieczenie przed przegrzaniem sprawią, że model ten będzie służyć Ci wiele lat. Duża ilość otworów parowych w stopie umożliwia intensywne ale i równomierne wtłaczanie pary we włókna. Dzięki dużemu zbiornikowi mieszczącemu aż wody możesz prasować dłużej bez przerywania, bo nie trzeba go tak często napełniać. Możesz łatwo wyprasować większą liczbę ubrań za jednym razem.

Specyfikacja: Raven EZ003x

Marka:

Raven

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

22 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837834320