59,00 

Żelazko Raven EZ001

Prasowanie nie musi być żmudne ani ciężkie! Z żelazkiem Raven EZ001 możesz prasować szybko i sprawnie. Twoje ubrania uzyskają elegancki i schludny wygląd każdego dnia. Jego moc to 2200Watt, a więc szybko się nagrzewa i działa stabilnie. Ilość wyrzucanej pary to 25g/min, a wobec cięższych zagnieceń i grubszych tkanin masz do dyspozycji dodatkowo 140g/min. Spore możliwości prasowania różnych tkanin za niewielką cenę!

Raven ez001 żelazko parowe

Żelazko Raven EZ001 jest łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Opływowy uchwyt trzymasz wygodnie w ręku. Jednym palcem ustawisz oczekiwany poziom pary, użyjesz dodatkowego wyrzutu pary a w razie potrzeby też wbudowanego spryskiwacza. Temperaturę ustawisz intuicyjnie pokrętłem termostatu. Ważna i przydatna jest też funkcja prasowania w pionie – dzięki niej zadbasz też o swoje garnitury jak i delikatne koronki i falbanki w eleganckich sukienkach. Stopa ceramiczna żelazka Raven EZ001 pozwala na gładkie, delikatne przesuwanie urządzenia po prasowanych ubraniach. Jest solidna i trwała. Dużo otworów parowych i ich zwiększona ilość w czubku stopy umożliwia skuteczne prasowanie nawet małych, trudnodostępnych fragmentów odzieży. Blokada kapania pilnuje aby przestać wytwarzać parę, gdy temperatura stopy jest zbyt niska. Zapobiega to kapaniu wody z otworów parowych i plamieniu ubrań podczas prasowania. Funkcja samoczyszczenia pomaga udrażniać kanaliki parowe, w których mogą się gromadzić osady kamienne z wody. Dzięki temu możesz utrzymać stan stopy w bardzo dobrym stanie, wydłużając czas bezawaryjnego działania urządzenia. Spory otwór ułatwia uzupełnianie poziomu wody, a dzięki dużej pojemności zbiornika – 300ml, prasowanie jest szybsze i zajmuje mniej czasu, ponieważ nie trzeba go zbyt często napełniać. W zestawie otrzymasz pojemnik do łatwego nalewania wody.

Raven ez001 żelazko stopa

Żelazko Raven eZ001 jest lekkie i nie obciąża dłoni. Przewód elektryczny o długości 1,9 m pozwala na wygodne manewrowanie urządzeniem i nie ogranicza Twoich ruchów podczas prasowania. Praktyczna lampa zapala się informując Cię, że stopa nadal się nagrzewa, a potem gaśnie, informując że urządzenie jest już gotowe do prasowania. Automatyczne wyłączenie dba o bezpieczeństwo i odcina dopływ prądu gdy urządzenie nie jest użytkowane.

Specyfikacja: Raven EZ001

Marka:

Raven

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837830698