799,00 

Parownica Philips STE3180/30 StyleBoard XL

Parownica Philips STE3180/30 StyleBoard XL umożliwia łatwe wygładzanie zagnieceń na ubraniach każdego dnia. Model ten jest stojący, z wbudowaną deską na której możesz oprzeć swoją garderobę, by wspomóc prostowanie włókien. Moc osiąga 2000Watt, a to sprawia że urządzenie szybko się nagrzewa i zamienia wodę w parę w kilka chwil. Prasowanie możesz rozpocząć już po kilkudziesięciu sekundach. Wyrzut pary w opcji ciągłej dochodzi do 40 g/min.

Philips StyleBoard XL STE3180-30 parownica

Głowica jest duża i ma profilowany, zaostrzony kształt, aby łatwo dotrzeć do każdego miejsca. Co więcej, jest lekka i ma ergonomiczny design. Jej użytkowanie jest wygodne, przez co dłoń nie męczy się nawet gdy wygładzasz zapas ubrań na cały tydzień podczas jednej sesji. Pięć programów umożliwi Ci dobór odpowiedniego poziomu pary do wygładzanego materiału, aby go skutecznie zwilżyć, ale z drugiej strony nie przemoczyć by nie spowodować plam. Nowoczesna nasadka zapachowa MyEssence odświeżać ubrania i nadawać im ulubiony zapach. Intensywnie korzystając z parownicy do ubrań Philips STH3180/30 docenisz jej spory zbiornik. Pomieścisz w nim aż 2 litry wody, co przełoży się nawet na godzinę wygodnego i niczym niezakłóconego generowania pary. Co ważne, zbiornik jest odłączany, a więc możesz do odłączyć i dolać wody bezpośrednio z kranu, bez korzystania z dodatkowych kubków czy dzbanków do transportu i przelewania wody. Przewód elektryczny ma 1.8m, a więc wygodnie podłączysz steamer do gniazdka i ustawisz w dowolnym miejscu.

Philips StyleBoard XL STE3180-30 wygładzanie

Para pomaga Ci pielęgnować Twoje ubrania nadając im piękny, zadbany look, ale nie tylko. Dzięki jej wysokiej temperaturze pozbędziesz się nieładnych zapachów, takich jak dym tytoniowy. Jeżeli Twoim ubraniom przyda się delikatne odświeżenie, a całkowite pranie w pralce nie jest jeszcze konieczne, to parownica Philips STH3180/30 będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To samo dotyczy kanap, foteli i innych mebli tapicerowanych – krótka sesja usunie do 99,99% bakterii i łatwo odświeży ich wygląd.

Specyfikacja: Philips StyleBoard XL STE3180/30

Marka:

Philips

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8720389016783