428,90 

Parownica Philips STH7060/80 Seria 7000

Parownica do ubrań Philips Seria 7000 STH7060/80 prędko i bezpiecznie pomoże Ci wygładzić zagniecenia na obraniach bez rozkładania deski do prasowania. Model ten jest gotowy do działania już po 30 sekundach, a silny strumień pary o intensywności 28 g/min zapewni Ci zauważalne efekty prasowania. Model ten ma nieco większe rozmiary niż inne opcje dostępne na rynku, ale nadal jest opływowy i smukły, przez co z łatwością zapakujesz urządzenie do walizki i zabierzesz ze sobą na wyjazd. Nowoczesna, ruchoma głowica pozwala łatwo dostosować się do sposobu prasowania – zarówno w poziomie jak i w pionie.

Philips STH7060-80 parownica

Technologia OptimalTEMP odpowiedzialna za temperaturę płytki zapewnia jeden, bezpieczny dla wszystkich tkanin poziom ciepła, przez co nie musisz się zastanawiać jaka temperatura będzie właściwa i czy przypadkiem nie przypalisz prasowanej odzieży. Do dyspozycji masz 2 różne ustawienia pary: tryb ECO z mniejszym wyrzutem i tryb MAX, który generuje większy strumień pary do grubszych tkanin. Płytka parowa posiada innowacyjny kształt z ostro zakończonym czubkiem, przez co precyzyjnie wygładzisz zagniecenia również trudno dostępnych elementów, jak np. okolice kołnierzyków. Zbiorniki na wodę mają pojemność 100 lub 200 ml, a to całkiem sporo. Po zapełnieniu większego pojemnika do maksimum, będziesz w stanie wygładzić za jednym razem około 5 ubrań. W razie dłuższych sesji prasowania, szybko go odłączysz i ponownie uzupełnisz wodą z kranu. Para wodna eliminuje do 99,9% bakterii, wirusów i grzybów, dzięki czemu ubrania stają się bardziej higieniczne i pozbawione wszelakich drażniących zapachów. Przyda Ci się to gdy chcesz delikatnie odświeżyć delikatną satynową bluzkę po jednym wyjściu, a nie chcesz jej jeszcze prać aby jej nie zniszczyć. Przyda Ci się to także gdy jesteś alergikiem, masz małe dzieci lub chcesz tanim kosztem odświeżyć wszystkie swoje meble tapicerowane.

Philips STH7060-80 ustawienia

Parownica Philips Seria 7000 STH7060/80 umożliwia dbanie o ubrania bez kompromisów. Możesz zakładać co tylko chcesz i kiedy masz na to ochotę. W mgnieniu oka przygotujesz się do ważnego wyjścia i zadbasz o nienaganny wygląd swoich ubrań w ciągu kilku chwil. Przewód o długości 2.5 metra zapewnia swobodę podczas prasowania nawet długich sukienek lub firanek wiszących już na karniszu.

Specyfikacja: Philips Seria 7000 STH7060/80

Marka:

Philips

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

28 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8720389007484