269,00 

Parownica Philips Steam&Go GC360/30

Musisz wyprasować ubrania, a czas goni? Parownica do ubrań Philips Steam&Go GC360/30 to dobre rozwiązanie na wszystkie sytuacje, gdy czas i warunki wykluczają prasowanie tradycyjnym żelazkiem. Dobrze sprawdzi się ona w domu i podczas wyjazdu, gdy potrzebujesz natychmiastowo odświeżyć swoją garderobę. Gwarantuje to solidny wyrzut pary w ilości 22g/min oraz duża moc 1200Watt, powodująca szybkie nagrzewanie płytki i nieprzerwany wyrzut pary.

Philips Steam&Go GC360-30 steamer

Parownica Philips GC360/30 jest wszechstronna w użyciu. Dla osób początkujących w obsłudze urządzenia, które obawiają się poparzenia, dołączono do zestawu termiczną rękawicę. Z kolei gdy Twoja garderoba wymaga delikatnego czyszczenia i zebrania sierści zwierząt lub lepkich paproszków, możesz skorzystać z dołączonej szczotki z włosiem. Teraz dbanie o Twoje ubrania stanie się jeszcze szybsze i bardziej skuteczne.

Philips Steam&Go GC360-30

Steamer Philips Steam&Go GC360/30 posiada podgrzewaną płytkę SmartFlow. Ciepło które emituje wspomaga wygładzanie włókien oraz dba o całkowite ulotnienie się pary wodnej, aby w przypadku zbyt dużej kondensacji nie doprowadzić do zbytniego przemoczenia tkaniny. Co więcej, silna, gorąca para jest w stanie skutecznie usunąć zapachy z Twoich ubrań, przez co nie wymagają całkowitego prania po każdym założeniu. Rzadsze pranie oznacza lepszy stan odzieży przez dłuższy czas.

Zbiornik na wodę ma pojemność 70 ml. To raczej niewiele, dla pamiętaj – im niższa waga urządzenia, tym dłoń mniej się zmęczy podczas wygładzania w pionie. Zbiorniczek możesz w każdej chwili szybko odłączyć i uzupełnić wodą. Urządzenie sprawdzi się także do odświeżania i higienizowania maskotek Twojego dziecka, jego pościeli, materaca oraz tapicerki mebli. Gorąca para, bez dodatku żadnych specjalistycznych detergentów, usuwa do 99,99% baterii, wirusów innych patogenów.

Specyfikacja: Philips Steam&Go GC360/30

Marka:

Philips

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

22 g/min

Pojemność zbiornika:

70 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103855378