Philips SteamGo GC360/30

5.5

Expert ScoreCzytaj opinie

269,00 

Parownica Philips Steam&Go GC360/30

Musisz wyprasować ubrania, a czas goni? Parownica do ubrań Philips Steam&Go GC360/30 to dobre rozwiązanie na wszystkie sytuacje, gdy czas i warunki wykluczają prasowanie tradycyjnym żelazkiem. Dobrze sprawdzi się ona w domu i podczas wyjazdu, gdy potrzebujesz natychmiastowo odświeżyć swoją garderobę. Gwarantuje to solidny wyrzut pary w ilości 22g/min oraz duża moc 1200Watt, powodująca szybkie nagrzewanie płytki i nieprzerwany wyrzut pary.

Philips Steam&Go GC360-30 steamer

Parownica Philips GC360/30 jest wszechstronna w użyciu. Dla osób początkujących w obsłudze urządzenia, które obawiają się poparzenia, dołączono do zestawu termiczną rękawicę. Z kolei gdy Twoja garderoba wymaga delikatnego czyszczenia i zebrania sierści zwierząt lub lepkich paproszków, możesz skorzystać z dołączonej szczotki z włosiem. Teraz dbanie o Twoje ubrania stanie się jeszcze szybsze i bardziej skuteczne. Zbiornik na wodę ma pojemność 70 ml. To raczej niewiele, dla pamiętaj – im niższa waga urządzenia, tym dłoń mniej się zmęczy podczas wygładzania w pionie. Zbiorniczek możesz w każdej chwili szybko odłączyć i uzupełnić wodą. Urządzenie sprawdzi się także do odświeżania i higienizowania maskotek Twojego dziecka, jego pościeli, materaca oraz tapicerki mebli. Gorąca para, bez dodatku żadnych specjalistycznych detergentów, usuwa do 99,99% baterii, wirusów innych patogenów.

Philips Steam&Go GC360-30

Steamer Philips Steam&Go GC360/30 posiada podgrzewaną płytkę SmartFlow. Ciepło które emituje wspomaga wygładzanie włókien oraz dba o całkowite ulotnienie się pary wodnej, aby w przypadku zbyt dużej kondensacji nie doprowadzić do zbytniego przemoczenia tkaniny. Co więcej, silna, gorąca para jest w stanie skutecznie usunąć zapachy z Twoich ubrań, przez co nie wymagają całkowitego prania po każdym założeniu. Rzadsze pranie oznacza lepszy stan odzieży przez dłuższy czas.

Specyfikacja: Philips SteamGo GC360/30

Marka:

Philips

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

22 g/min

Pojemność zbiornika:

70 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103855378