1 499,00 

Generator pary Philips PSG8040/60

Generator pary Philips PSG8040/60 PerfectCare 8000 zmieni twoje podejście do prasowania! Kładąc większy nacisk na ilość wytwarzanej pary, staje się ono szybsze i bardziej skuteczne. Dzięki mocy 2700 W, ciśnieniu 8 barów oraz wbudowanemu wysokowydajnemu bojlerowi model ten wytwarza parę wodą na poziomie do 170 g/min. W razie większych trudności, możesz skorzystać z extra wyrzutu pary do 600g/min. Taka moc poradzi sobie z każdym zagnieceniem.

Philips PSG8040-60 prasowanie

Jedną z największych zalet Philips PSG8040/60 jest brak konieczności regulowania temperatury, ponieważ dzięki technologii OptimalTEMP zostanie ona dopasowana w sposób automatyczny. Samoczynny dobór ciepła stopy umożliwiają zaawansowane czujniki, które rozpoznają rodzaj prasowanej tkaniny. Nie ma więc żadnego znaczenia, czy chcemy rozprostować zagniecenia z grubego jeansu czy cienkiej satyny. Plusem jest też wysoka ochrona przed przypaleniem. Stopa jest ceramiczna. Nie posiada ona wbudowanego zbiornika na wodę, przez co czyni ją lekką i zwinną. Nadgarstki są odciążone, a komfort prasowania zwiększony do maksymalnego poziomu. Znaczna ilość kanalików parowych pozwala na szybkie i równomierne rozprowadzanie pary po prasowanej garderobie. Funkcja blokady kapania dba aby na tkaniny trafiała jedynie para, a nie krople wody, które przez zbytnie zwilżenie i wysoką temperaturę stopy mogłyby spowodować przypalenie tkaniny. Stopa jest ceramiczna. Nie posiada ona wbudowanego zbiornika na wodę, przez co czyni ją lekką i zwinną. Nadgarstki są odciążone, a komfort prasowania zwiększony do maksymalnego poziomu. Znaczna ilość kanalików parowych pozwala na szybkie i równomierne rozprowadzanie pary po prasowanej garderobie.

Philips PSG8040-60 generator pary

Funkcja blokady kapania dba aby na tkaniny trafiała jedynie para, a nie krople wody, które przez zbytnie zwilżenie i wysoką temperaturę stopy mogłyby spowodować przypalenie tkaniny. Stacja pary Philips PSG8040/60 posiada dodatkowe udogodnienia dla skutecznego i zadowalającego prasowania. Wybierając tryb ECO do cienkich tkanin, gwarantujesz sobie nawet o 20% mniejsze zużycie energii i wody. Funkcja strażaka stopuje działanie urządzenia gdy nie poruszasz stopą. Powoduje to jej wychłodzenie i zapewnienie bezpieczeństwa przed ewentualnym przegrzaniem i pożarem.

Specyfikacja: Philips PSG8040/60 PerfectCare 8000

Marka:

Philips

Moc:

2700 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

170 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8720389001048