Tefal GV9570 Pro Express Ultimate Care

8.2

Expert ScoreCzytaj opinie

1 050,00 

Generator pary Tefal Pro Express Ultimate Care GV9570

Generator pary Tefal GV9570 wytwarza o wiele więcej pary niż zwykłe żelazko i pod wysokim ciśnieniem wtłacza ją głębiej w tkaninę. Dzięki temu zagniecenia są rozprasowywane skuteczniej i o wiele szybciej. Moc 2600 Watt, ciśnienie 7.8 bar, wyrzut pary 160g/min oraz dodatkowe uderzenie pary 550 g/min to solidne parametry, które gwarantują efektywność urządzenia. Dzięki stacji ubrania wystarczy prasować tylko z jednej strony, a i tak będą wyglądały idealnie.

Tefal GV9591 generator

Stacja pary Tefal GV9570 ma panel Direct Control do ustawiania odpowiedniej temperatury, pasującej do rodzaju prasowanej tkaniny: Eco, Delicate, Normal, Max i Boost. Każdy z programów to unikalna kombinacja temperatury i ilości pary, aby jak najlepiej i najszybciej wyprasować dany materiał. Silna moc pary pozwala także odświeżyć ubrania, podnieść koronki lub usunąć nieprzyjemne zapachy bez potrzeby ich całkowitego prania. Usuwa do 99,99% bakterii.

Tefal GV9591 generator

Stopa którą trzymasz w dłoni i przesuwasz po tkaninie jest lekka i waży 1,3kg. Dzięki temu ręka jest znacznie mniej obciążona i nie męczy się, zwłaszcza podczas korzystania z funkcji prasowania w pionie. Powłoka stopy Durilium AirGlide ma najlepsze parametry ślizgu i najwyższą odporność na zarysowania powłok marki Tefal. Dodatkowe wyprofilowanie i otwory parowe rozmieszczone na całej powierzchni stopy wpływają korzystnie na proces użytkowania generatora.

Pojemny zbiornik na wodę (1,9 l) pozwala na rzadsze jej uzupełnianie. Wbudowany czujnik powiadomi Cię o konieczności jej dolania, gdy poziom spadnie poniżej wymaganego minimum. Urządzenie ma także dwa systemy ochrony tkanin: Protect System zapobiega powstawaniu plam, przekształcając krople i wycieki w parę, podczas gdy szufladka Calc Collector ułatwia usuwanie kamienia. Wystarczy ją ciągnąć i opróżnić, by utrzymać najwyższą wydajność generatora.

Przewód na parę z bojlera ma 1,80 m długości, co gwarantuje swobodę użytkowania podczas prasowania. Dla bezpiecznego przenoszenia Tefal GV9570 wyposażono w blokadę Lock System oraz schowek na kable, co pozwala uniknąć ich zaplątania się. Funkcja Auto Off wyłączy automatycznie stację pary po chwili bezruchu żelazka. Więc nawet gdy zapomnisz wyłączyć generator, bezpieczeństwo zostanie zachowane.

Specyfikacja: Tefal GV9570 Pro Express Ultimate Care

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

7.8 bar

Para podstawowa:

160 g/min

Para dodatkowa:

550 g/min

Pojemność zbiornika:

1.9 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040063743