899,00 

Philips PerfectCare PSG6024/30

Prasowanie nie musi być trudne ani uciążliwe! Generator pary Philips PerfectCare PSG6024/30 to innowacyjny sprzęt, który dzięki wysokim parametrom technicznym pomoże Ci szybko uporać się z najtrudniejszymi zagnieceniami. Model ma moc 2400 W, przez co błyskawicznie się nagrzewa. Ciągłe wytwarzanie pary w wysokości 130 g/min oraz ekstra uderzenie pary na poziomie 500 g/min umożliwiają rozprasowanie każdej tkaniny a także sprawną i przyjemną pracę. Model PSG6024/30 wyróżnia się inteligentnymi funkcjami, dzięki którym włożysz w prasowanie mniej wysiłku.

Philips-PSG6024-30-perfectcare

Dzięki wbudowanej technologii OptimalTEMP nie przypalisz i nie zniszczysz żadnej tkaniny. To bardzo przydatna funkcja w momencie, gdy chcesz jak najszybciej wyprasować ubrania i nie tracić czasu na dobranie odpowiednich ustawień, ponieważ model ten samodzielnie dostosuje ilość pary do szybkości prasowania. Tryb BOOST zapewni Ci silny strumień pary właśnie wtedy, kiedy tego będziesz potrzebować. Zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l przekłada się nawet na 2 h ciągłego prasowania. System usuwania kamienia Smart Calc Clean ułatwia konserwację urządzenia. Co jakiś czas informuje on o konieczności odkamienienia. Wtedy wystarczy użyć pojemnika dołączonego do zestawu i nastawić duży wyrzut pary, aby urządzenie z dużą siłą wyrzuciło ze swojego środka osiadłe drobinki kamienia. Dzięki temu usuwanie kamienia jest bardzo łatwe. Pojemnik jest wielokrotnego użytku, przez co nie trzeba co jakiś czas kupować dodatkowych wkładów. Ultralekka konstrukcja nie obciąży nadmiarowo Twojego nadgarstka – stopa o wadze jedynie 800 g sprawi, że model ten jest bardzo przyjemny w użyciu, i to nawet podczas długich sesji prasowania w pionie. Dzięki dużej ilości otworów przez które wyrzucana jest para powoduje, że włókna nawet najgrubszych tkanin szybko ulegają pożądanemu rozluźnieniu. Blokada kapania zapobiega wypływaniu kropelek wody przez otwory parowe.

Philips PSG6024-30

Stacja pary Philips PSG6024/30 to obietnica bezproblemowego prasowania z szybkimi, widocznymi efektami. Model ten jest bezpieczny w użyciu, gdyż wyłącza się samoczynnie po kilku minutach bezczynności. Gdy zapomnisz się i pozostawisz sprzęt bez nadzoru – masz gwarancję, że wyłączy się sam. Dla bezpieczeństwa podczas przenoszenia, w PSG6024/30 zamontowano specjalną blokadę, która obniża ryzyko poparzenia się w wyniku przypadkowego dotknięcia jeszcze ciepłej stopy.

Specyfikacja: Philips PSG6024/30 PerfectCare 6000

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8720389015298