- 23%

649,00  499,00 

Generator pary Braun CareStyle IS 2043

Generator pary Braun IS 2043 CareStyle ma moc 2200W, strumień pary 110 g/min i dodatkowy wyrzut pary 300 g/min. Dzięki takim parametrom szybko i bez problemu poradzi sobie z zagnieceniami tkanin. Z CareStyle Compact oszczędzisz do 50% czasu wymaganego do tej pory na prasowanie – w porównaniu z tradycyjnym żelazkiem parowym, oraz 50% miejsca, które zajmuje generator z serii CareStyle 5 Braun.

Braun IS 2043 CareStyle para

Stacja pary Braun IS 2043 ma technologię DoubleSteam, dzięki czemu wytwarza ponad 2x więcej pary niż tradycyjne żelazka. Tryb iCare automatycznie nastawia jedną, optymalną temperaturę stopy, bez konieczności robienia przerw i czekania na nagrzanie się albo schłodzenie stopy do innych rodzajów materiałów. W ten sposób oszczędzasz czas i masz zapewnioną ochronę ubrań przed przypaleniem na skutek za wysokiej temperatury. Generator ma też funkcję prasowania w pionie.

Braun IS 2043 CareStyle Compact calc

Urządzenie posiada stopę aluminiową Eloxal FreeGlide3D dającą łatwość manewrów 360° po prasowanych ubraniach – w przód i w tył, nawet przy suwakach i kieszeniach. Specyficznie zaokrąglony, wygięty na końcu kształt stopy wzorowany na desce snowboardowej sprawia, że nie zahaczasz o wystające części ubrań jak zaszewki, zamki, fałdy oraz zapewnia płynny poślizg żelazkiem bez marszczenia materiału. Stopa z eloxalem daje odporność na zarysowania.

Braun IS 2043 posiada duży zbiornik na wodę, o pojemności 1.4l. Dużą zaletą generatorów pary Braun serii CareStyle jest wymienialny filtr antywapienny. Do zbiornika możesz wlewać wodę prosto z kranu, bo filtr zajmie się jej przefitrowaniem i wychwyceniem drobinek kamienia aby nie osiadały się we wnętrzu generatora. W zestawie są dwa filtry, drugi należy włożyć po około roku prasowania. Według danych producenta, daje to żywotność około 5x dłuższą niż tradycyjnego żelazka.

Model Braun IS 2043 posiada tryb ECO pozwalający zaoszczędzić około 60% energii elektrycznej zużywanej podczas prasowania. Dodatkowa funkcjonalności to tryb Silence, który dba o ciche działanie urządzenia, dzięki czemu w trakcie prasowania oglądać telewizję, swobodnie słuchać radia czy rozmawiać z domownikami. Stacja posiada też wbudowaną blokadę kapania oraz automatyczne wyłączenie po chwili nieużywania.

Specyfikacja: Braun IS 2043 CareStyle

Marka:

Braun

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

110 g/min

Para dodatkowa:

300 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280305