Philips HI5918/20 PerfectCare

5.5

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Philips PerfectCare HI5918/20

Generator pary Philips HI5918/20 PerfectCare to wielka zmiana w prasowaniu! Kładąc większy nacisk na ilość pary, a staje się ono znacznie szybsze i bardziej produktywne. Dzięki mocy 2700 W, ciśnieniu 5.2 bara oraz wbudowanemu bojlerowi model ten wyrzuca do 100 g pary wodnej na minutę. W razie większych trudności, do dyspozycji masz opcjonalny wyrzut do 200g/min. Para przenika do głębi w strukturę tkaniny i delikatnie, ale z bardzo dobrym rezultatem ją wygładza.

Philips HI5918-20 prasowanie

Para wodna świetnie też odświeża ubrania. Będzie to dla Ciebie dobrym rozwiązaniem rozwiązaniem, gdy nie chcesz jeszcze prać ulubionej bluzki czy sukienki, a chcesz aby miały elegancki, zadbany wygląd. Praktyczne będzie też prasowanie w pionie. Stopa nie styka się bezpośrednio z materiałem, a cały proces opiera się na działaniu gorącej pary. Używając tego mechanizmu, możesz wygładzać firany, zasłony i ubrania umieszczone na wieszakach. Stopa w Philips HI5918/20 lżejsza niż tradycyjne żelazko, ponieważ zbiornik na wodę oddzielony, a nie umieszczony w jej wnętrzu. To znacznie zwiększa wygodę użytkowania. W modelu tym zastosowano też blokadę kapania, zapobiegającą wypływaniu kropelek wody z kanalików gdy prasujesz na niskiej temperaturze. Blokada zabezpiecza czyste, świeżo wyprane tkaniny przed przypadkowym zaplamieniem. Pojemnik na wodę jest średniej wielkości, pomieści jej 1,1 litra. Może to oznaczać częstsze dolewanie cieczy, ale z drugiej strony całkowite wymiary Philips HI5918/20są mniejsze, przez co łatwiej będzie ją przechowywać. Ważne jest także zachowanie dobrego stanu urządzenia. Boiler i kanaliki parowe maja do czynienia z wodą. Jeżeli jest ona twarda, podczas prasowania mogą zbierać się w nich osady z wody. Niestety mogą one uszkodzić stopę.

Philips HI5918-20 zbiornik

Funkcja samooczyszczania pomoże Ci je sprytnie i bez wysiłku usunąć. Model Philips HI5918/20 ma także funkcję strażaka, która odetnie pobór prądu jeżeli nie będziesz z niej korzystał przez dłuższy czas. Przyniesie to ulgę Twoim nerwom podwójnie – myśląc o bezpieczeństwie oraz oglądając rachunki za prąd. Stacja jest lekka jak na urządzenie tego segmentu – bardzo łatwo ją przenosić i przygotować do rozpoczęcia pracy.

Specyfikacja: Philips HI5918/20 PerfectCare

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

5.2 bar

Para podstawowa:

100 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8710103951544