Tefal GV9563 Pro Express Ultimate Care

7.9

Expert ScoreCzytaj opinie

1 097,00 

Generator pary Tefal Pro Express Ultimate Care GV9563

Bardzo wytrzymały i ekstra mocny model, który zapewni Ci wyjątkowo dobre warunki do szybkiego i komfortowego prasowania. Wsparty nowoczesną technologią bojlera ciśnieniowego generator pary Tefal GV9563 wytwarza silny strumień pary do 140g/min sprawiając że włókna są idealnie rozluźnione i w mig gładkie. Szybsze prasowanie zapewni Ci właściwe ciśnienie – aż 7,5 bara i dodatkowy wyrzut pary do 500 gram.

Tefal GV9563 generator pary stacja pary

Stacja pary Tefal GV9563 jest bezpieczna i łatwa w obsłudze. Pięciostopniowa regulacja temperatury pozwoli Ci idealnie dobrać program do prasowanej tkaniny, bez ryzyka jej przypalania. Urządzenie jest przystosowane do prasowania w pionie. Nie musisz więc rozkładać deski, by szybko przeprasować sukienkę czy marynarkę przed wyjściem i łatwiej doprowadzisz do nienagannego wyglądu bawełniane koszule.

Tefal GV9563 generator pary calc collector

Nie zawiedzie Cię również dobrej jakości stopa Durilium AirGlide, która zapewni Ci bardzo dobry ślizg po każdego rodzaju materiale. Dzięki temu stertę prania wyprasujesz szybciej i efektywniej. Stopa powleczona jest samoczyszczącą się krystaliczną powłoką co zapewnia jej dłuższą żywotność i gwarantuje rewelacyjny ślizg. Stopa zapewnia również bardzo dobre rozprowadzenie pary – otwory znajdują się po jej bokach jak i na czubku – to optymalne rozwiązanie, zapewniające fantastyczne efekty prasowania.

Z modelem Tefal GV9653 możesz prasować ponad dwie godziny bez konieczności dolewania wody. Zapewni Ci to pojemny i wyjmowany zbiornik na wodę – 1.9l. Rozsądnie przemyślana jest także kwestia czyszczenia sprzętu z kamienia. Do dyspozycji masz wygodną w obsłudze szufladkę Calc Collector, dzięki której Twoje urządzenie będzie zawsze czyste i gotowe do bezawaryjnej pracy.

Tefal to innowacyjne rozwiązania na miarę przyszłości. Używając tego modelu masz pewność, że podczas prasowania nie będzie kapać czy ciec woda – zapewni Ci to właściwy system anty-kapiący. Ponadto stacja wyposażona jest w specjalną blokadę ułatwiającą przenoszenie urządzenia chwytając wygodnie za stopę. Tak przydatne funkcje zwiększają komfort podczas codziennego użycia.

Specyfikacja: Tefal GV9563 Pro Express Ultimate Care

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

150 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

1.9 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040069349