Philips GC9640/60 PerfectCare Elite

7.6

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Philips PerfectCare Elite GC9640/60

Pod tak wysokim ciśnieniem (7 bar) i mocnym strumieniem pary (140gr/min) włókna każdej tkaniny będą wystarczająco rozluźnione i nawilżone, byś mogła je szybko i skutecznie wyprasować. Generator pary Philips GC9640/60 PerfectCare Elite poradzi sobie z każdą tkaniną w lekki i ekspresowy sposób, a w najtrudniejszych przypadkach masz do dyspozycji jeszcze dodatkowy wyrzut pary – 480 gram.

Philips GC9640-60 stacja pary prasowanie

Stacja pary Philips GC9640/60 zapewni Ci niesamowitą wygodę podczas każdego prasowania. Od teraz nie musisz ustawiać temperatury, a rozgrzaną stopę możesz zostawić na desce do prasowania albo nawet na tkaninie – i nic się nie stanie. Urządzenie samo dopasuje poziom temperatury, zapewniając Ci pełne bezpieczeństwo podczas prasowania nawet tych delikatniejszych tkanin. Wygoda to również opcja prasowania zarówno w poziomie jak i w pionie. Bez rozkładania deski szybko i efektywnie odświeżysz więc np. sukienkę przed wyjściem na imieniny.

Philips GC9640-60 stacja pary stopa

Philips GC9640/60 PerfectCare Elite to innowacyjność pod każdym względem. Dlatego również stopa tego generatora jest trwała, odpowiednio śliska i odporna na wszelkiego typu zabrudzenia. Odznacza się pięcioma gwiazdkami zarówno jeśli chodzi o ślizg na tkaninach, jak i odporność na zarysowania. Kształt stopy i funkcjonalne rozprowadzenie otworów parowych sprawiają, że urządzenie radzi sobie absolutnie z każdym rodzajem zagnieceń, nawet tymi utrwalonnymi.

Spory pojemnik na wodę zintegrowany jest ze stacją generatora. Pojemnik swobodnie wyciągniesz, a niedobór wody uzupełnisz bezpośrednio pod kranem. Nie kłopocz się z wodą destylowaną – system antykamienny to szybki i bezproblemowy sposób wychwycenie i usunięcia kamienia, który umożliwia stosowanie wody z kranu bez szkód dla stanu wewnętrznych części urządzenia oraz Twoich ubrań.

Philips czuwa nad Twoim bezpieczeństwem. Podczas transportu żelazka, wystarczy, że uruchomisz specjalną blokadę, by żelazko nie ześlizgnęło się ze stacji. Nie musisz się też zastanawiać, czy wychodząc z domu nie zostawiłaś włączonego żelazka – po kilku minutach bezczynności, automatycznie przestanie pobierać prąd. Przydatny jest też tryb eko, który przekłada się na niższe rachunki za zużycie prądu.

Specyfikacja: Philips GC9640/60 PerfectCare Elite

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

140 g/min

Para dodatkowa:

480 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103726128