Philips GC8930/10 PerfectCare Expert Plus

7.2

Expert ScoreCzytaj opinie

999,00 

Generator pary Philips PerfectCare Expert Plus GC8930/10

Lekki i funkcjonalny generator pary Philips GC8930/10 PerfectCare Expert Plus wyznacza całkiem nowy trend w prasowaniu. Od teraz będzie szybko, prosto i wygodnie. Masz w ręku skuteczną broń na każde, nawet bardzo mocne zagniecenia. Ciśnienie 7 bar i ciągły strumień pary 120 gram na minutę – z takim urządzeniem poradzisz sobie nawet z kołnierzem koszuli czy kantem na wełnianych spodniach. Dodatkowy wyrzut pary 420g/min wspomoże prasowanie grubych tkanin, takich jak jeans.

Philips GC8930-10 generator pary prasowanie

Stację pary Philips GC8930/10 obsługuje się lekko i prosto. Zwróć uwagę na funkcjonalną i niezwykle przydatną podczas prasowania opcję OpitmalTemp. Dzięki niej generator w wygodny i szybki sposób sam dopasuje temperaturę do rodzaju prasowanego materiału. To gwarancja idealnego prasowania bez chwytania czy przypalania ubrań – również podczas prasowania w pionie jeśli tego potrzebujesz. Silna moc pary usunie do 99,99% bakterii, dbając o ich higienę.

Philips GC8930-10 generator pary

Philips GC8930/10 fantastycznie ułatwia prasowanie również dzięki bardzo dobrej stopie – SteamGlide Advanced. Stworzona z bardzo odpornej stali nierdzewnej i wsparta niezwykle śliską tytanową powłoką, pozwoli na sprawne działanie. Z taką stopą wyprasujesz ubrania pewniej i szybciej. Nawet, jeśli zdarzy Ci się przejechać po guziku – stopa nadal będzie gładka i gotowa do wykonywania zadań specjalnych. Duża ilość otworów parowych umożliwia płynne rozprowadzanie pary po ubraniach.

Z tym urządzeniem możesz prasować nawet dwie godziny bez potrzeby dolewania wody. Umożliwi Ci to pojemny zbiornik na wodę – 1.8l, który w łatwy sposób uzupełnisz bieżącą wodą bezpośrednio z kranu. Prosto i wygodnie pozbędziesz się również kamienia. Generatora pary nie musisz czyścić. System Easy De-Calc zrobi to za Ciebie. Urządzenie powiadomi Cię, kiedy kamień trzeba usunąć ze specjalnego zbiornika wodę wraz z niebezpiecznym dla generatora kamieniem.

Nowoczesna technologia przekłada się również na pełne bezpieczeństwo – nie tylko podczas prasowania ale również po skończonej pracy czy podczas przenoszenia. Generator posiada automatyczne wyłączenie. Zagadasz się z przyjaciółka przez telefon i pojedziesz szybko odebrać córkę z przedszkola? Nie martw się czy wyłączyłaś urządzenie – po krótkim czasie bezczynności automatycznie przestanie działać. Ponadto ma wbudowaną specjalną blokadę, która podczas transportowania chroni Cię przed przepaleniem rozgrzaną stopą. Dodatkowo ekologiczny tryb troszczy się o Twój domowy budżet.

Specyfikacja: Philips GC8930/10 PerfectCare Expert Plus

Marka:

Philips

Moc:

2100 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

420 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103883005