379,00 

Żelazko Philips Azur GC4556/20

Nie lubisz marnować swojego cennego czasu na prasowanie? Rozwiązaniem tego problemu jest niezawodne w działaniu żelazko Philips Azur GC4556/20. To sprzęt o mocy znamionowej wynoszącej aż 2500 W. Duża moc wytwarzania pary w optymalnym trybie, wynosi 50 g na minutę, z kolei dodatkowy wyrzut to aż 220 g na minutę. Szybki czas nagrzewania to mniej niż 120 sekund. Solidna obudowa w pięknym pastelowym kolorze przetrwa w doskonałym stanie przez wiele sezonów.

Philips GC4556-20 Azur prasowanie

Masz kłopot z usunięciem uporczywych zagnieceń lub rozprostowaniem kantów na Twoich ubraniach? Wykorzystaj żelazko Philips GC4556/20 i przekonaj się o tym, że jest to skuteczny sprzęt z intuicyjną obsługą. Łatwe do regulowania pokrętło temperatury pozwoli Ci wybrać optymalną jej wartość, dopasowaną do rodzaju materiału. Możesz też wybrać optymalny poziom pary, pasujący do stopnia zagniecenia włókien. Do dyspozycji masz tryb MAX, tryb ekonomiczny lub tryb prasowania na sucho, z całkowicie wyłączonym wyrzutem pary. Niezawodne w działaniu żelazko parowe Philips Azur GC4556/20 to sprzęt, który nie wymaga skomplikowanego czyszczenia. Wbudowany system antywapienny eliminuje odkładanie się kamienia wewnątrz urządzenia, ponieważ osady kamienne pochodzące z wody są kumulowane na specjalnej tacce. Możesz ją bez trudu wyjąć i opróżnić z zebranej zawartości. Pozwoli Ci to przedłużyć żywotność sprzętu i cieszyć się jego wysoką sprawnością przez lata. Obawiasz się prasowania, ponieważ często zdarza Ci się zapomnieć o odłączeniu posiadanego sprzętu od źródła zasilania? Z modelem Philips Azur GC4556/20 unikniesz ryzyka pożaru czy też przypalenia tkanin. Sprzęt ma wbudowany system bezpieczeństwa, który wykrywa kilkuminutową bezczynność i od razu wyłącza się. To także świetne rozwiązanie, jeśli pragniesz zaoszczędzić na rachunkach za zużycie prądu elektrycznego.

steam glide plus

W Twojej szafie znajdują się ubrania wykonane z materiałów syntetycznych, które wymagają szczególnie uważnego traktowania? Wykorzystaj do ich prasowania model Philips GC4556/20. To żelazko parowe wyposażone w innowacyjną stopę Steam Glide Plus. Dzięki niej płynnie i delikatnie przesuwa się po każdej tkaninie, nie powodując powstawania na niej przebarwień czy też mikrouszkodzeń. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu kształtowi stopy będziesz w stanie łatwo wyprasować kołnierzyki, mankiety, kanty, a także trudne do rozprostowania zakładki.

Specyfikacja: Philips GC4556/20 Azur

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103887768