229,00 

Parownica Philips GC361/20 Steam and Go

Wpadło Ci spontaniczne wyjście i masz tylko moment na szybkie przygotowanie wystrzałowej kreacji? Sięgnij po parownicę Philips GC361/20 i w krótką chwilę nadaj zadbany wygląd swoim ubraniom, bo z parownicą czas prasowania znacznie się skraca. Dzięki wyrzutowi pary 22 g/min odświeżysz bawełniane i wiskozowe bluzki, ale też łatwo gniotący się len i puszystą wełnę. Moc urządzenia to 1200 W, dzięki czemu jest skuteczne i oszczędne. Czeka na Ciebie spory stos ubrań do wyprasowania? Bez obaw! Parownica Philips Steam and Go GC361/20 ma zbiornik na wodę 70ml i może wytwarzać parę aż przez kilkanaście minut ciągłej pracy.

Philips GC361-20 prasowanie

W tym czasie zdążysz uporać się z większością wygniecionych lub pozbawionymi puszystości tkaninami. Gdyby to jednak zbyt mało, wodę możesz szybko i wygodnie dolać do zbiornika. Praktyczna będzie też dołączona do stawu nakładka, która pomaga unikać wyświecania ubrań. Im większa płytka prasująca z wieloma otworami parowymi, tym większą powierzchnią materiału możesz wyprasować. Szeroka głowica w modelu Philips GC361/20 pomoże Ci w mgnieniu oka wygładzić suknię wieczorową, garnitur, ale też odświeżyć firanki lub meble tapicerowane. Para, oprócz właściwości wygładzających, posiada zdolność zabijania do 99% baterii, wirusów i grzybów, aby ubrania Twoje lub Twojego dziecka były higieniczne. Używanie steamera do wiszących na wieszakach ubrań niweluje potrzebę rozkładania deski do prasowania, sprawiając, że usuwanie zagnieceń staje się łatwiejsze i bezproblemowe. W temperaturze powyżej 60°C giną roztocza i wiele innych drobnoustrojów. Steamer Philips zapewnia takie możliwości, a przez to pomaga zabić roztocza, stąd będzie świetnym sposobem na odkażanie pościeli i ubrań alergików.

Philips GC361-20 parownica

Gdy podłączysz parownicę Philips GC361/20 do prądu, zaświeci się lampka kontrolna, która poinformuje Cię, że urządzenie się nagrzewa. Gdy zgaśnie, możesz rozpocząć wygładzanie. Długi, 3-metrowy przewód elektryczny, pozwoli Ci wygodnie wpiąć steamer do prądu i wygodnie go używać. Uzyskasz duży zakres ruchów, bez względu na wymiary odświeżanych rzeczy – czy to krótka bluzka, czy długa, wieczorowa suknia.

Specyfikacja: Philips GC361/20 Steam and Go

Marka:

Philips

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

22 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103855385