269,00 

Żelazko Philips GC4533/30

Nowoczesne żelazko Philips Azur GC4533/30 charakteryzuje się wysoką skutecznością działania dzięki dużej ilości wytwarzanej pary. Atutem jest ciągłe wytwarzanie pary w wysokości 45 g/min oraz silne dodatkowe uderzenie pary do 190 g/min. Taka intensywność pary skutecznie rozluźnia włókna i usuwa nawet najbardziej uporczywe zagniecenia. Urządzenie ma moc 2400 W, która gwarantuje natychmiastowe nagrzanie i dobre efekty pracy w zetknięciu z tkaninami. Przewód elektryczny ma długość 2m. Otwór wlewowy pozwala na wygodne dolewanie wody, bez rozlewania.

Philips GC4533-30 para

Manualne ustawianie temperatury pozwala Ci zachować większą kontrolę nad poziomem ciepła stopy. Możesz wybierać pomiędzy najniższym ustawieniem, odpowiednim do satyny i delikatnych koronek, po najwyższe, które będzie odpowiednie dla ubrań z lnu lub jeansu. Podobnie jest z ustawieniami pary – możesz ją całkowicie wyłączyć podczas prasowania zamszu aby go nie uszkodzić, lub zwiększyć aby solidnie zwilżyć wspomniany jeans. W najtrudniejszych przypadkach możesz skorzystać z wbudowanego spryskiwacza. Jeżeli masz w domu twardą wodę, to specjalna woda destylowana nie jest przymusem – do modelu Philips FV4533/30 możesz bezpiecznie wlać wodę bezpośrednio z kranu, ponieważ posiada system Quick Calc Release. System ten wychwytuje cząsteczki kamienia które możesz usunąć w zaledwie 15 sekund – wystarczy, że wyjmiesz dedykowany pojemniczek i przepłuczesz go pod bieżącą wodą. Dzięki regularnemu opróżnianiu zbiorniczka osad z twardej wody nie będzie się osadzał na wewnętrznych elementach, a wyrzut pary przy każdym użyciu osiągnie optymalną moc. Przewód elektryczny ma długość 2m. Szeroki otwór wlewowy pozwala na wygodne dolewanie wody, bez jej rozlewania. Zbiornik na wodę ma maksymalną pojemność 300ml, a więc całkiem sporo. Niezbyt wygórowana cena zakupu w połączeniu z nowoczesnymi funkcjami sprawia, że model ten będzie dobrym wyborem dla tych, którym zależy na prostym ale i skutecznym urządzeniu do prasowania.

Philips GC4533-30 odkamienianie

Żelazko Philips GC4533/30 Azur posiada też odpowiedni poślizg – stopa SteamGlide zrobiona z tytanu lekko i płynnie sunie po każdym materiale. Nie przywiera do tkanin i nie zahacza ich. Dzięki wbudowanej blokadzie kapania nawet przy niskich temperaturach nie nastąpi frustrujące kapanie wody przez otwory parowe. Tytanowa powłoka stopy jest również wytrzymała i odporna na zarysowania, a więc okolice zamków i guzików nie są jej straszne.

Specyfikacja: Philips GC4533/30 Azur

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

190 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103887676