119,99 

Parownica MPM MZP-01

Ultrakompaktowa parownica do ubrań MPM MZP-01 generuje gorącą parę, którą szybko i sprawnie odświeżysz ubrania i nadasz im ogłady. Ubrania możesz wygładzać bez deski do prasowania – wystarczy, że zawiesisz je na wieszaku. Moc parownicy to 1200 Watt, które w zupełności wystarczają na szybkie nagrzanie i generowanie silnego, stabilnego strumienia pary w wysokości 35 g/min. Urządzenie posiada wielką moc zamkniętą w poręcznej, lekkiej obudowie. Parownica MPM MZP-01 sprawdzi się w wygładzaniu wszystkich rodzajów tkanin, nawet takich jak satyna czy kaszmir.

MPM MZP-01 nasadka

Urządzenie ma w zestawie dwie wymienne nakładki. Nakładka z welurową szczotką przyda się jest do pielęgnacji tkanin przyciągających mesze i kurz. Podczas odświeżania tkanin możesz jednocześnie zebrać z nich osiadłe zanieczyszczenia. Nakładka ze szczotką z włosia umożliwia wygładzanie grubszych tkanin – jak np. zimowy płaszcz i jednocześnie wyszczotkować wełnę. MPM MZP-01 to dobry wybór dla posiadaczy wełnianych płaszczy lub zamszowych kurtek, których nie powinno się prać w pralce. Para wodna wnika we włókna ubrań, eliminując z nich nieprzyjemny zapach i drobnoustroje. Para dzięki swoim właściwościom eliminuje do 99% bakterii, przez co nadaje ubraniom higieniczną czystość. Jeżeli masz w domu małe dzieci, używając tej parownicy masz pewność, że ich ubranka będą sterylnie czyste i bez alergenów. Masz już dosyć prasowania za pomocą klasycznego żelazka, ponieważ nie sprawdza się ono we wszystkich sytuacjach? A może chcesz wygładzić długie zasłony bez rozkładania ich na desce do prasowania? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to urządzenie to będzie dla Ciebie idealne. Zamień klasyczne żelazko na podręczny steamer o wadze 1,25 kg i pozwól sobie na perfekcyjny wygląd także w czasie wyjazdu na wakacje lub podróż służbową.

MPM MZP-01 nasadka aksamitna

Parownica do ubrań MPM MZP-01 może rozpocząć pracę już po 30 s od włączenia. Skończyła się woda w zbiorniku i musisz ją dolać? Zostaw urządzenie w miejscu pracy, a bezpośrednio pod kran zabierz sam 250-mililitrowy zbiorniczek. Długość przewodu elektrycznego to 2,5 m – a to pozwala na swobodne, nieskrępowane korzystanie z urządzenia w każdym miejscu i w każdych warunkach.

Specyfikacja: MPM MZP-01

Marka:

MPM

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

35 g/min

Pojemność zbiornika:

250 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5901308013707