149,00 

Żelazko MPM MZE-21/NS

Potrzebujesz pilnie małego i sprytnego żelazka, które Cię nie zawiedzie? Poznaj model MPM MZE-21/NS. Ponadprzeciętna moc 2800 Watt zapewnia błyskawiczne osiągnięcie ustawionej temperatury, ciągłą produkcję pary i zmniejszenie wahań temperatury, aby prasowanie było płynne. Regulacja pary w zakresie od 50 do 180 g/min pozwoli Ci dopasować ustawienia do wymogów tkaniny, tak aby ją zwilżyć, ale nie przemoczyć.

MPM MZE-21-NS żelazko

Manualny dobór temperatury pozwoli Ci kontrolować ciepło stopy. Dzięki możliwości całkowitego wyłączenia pary można użyć żelazka MPM MZE-21/NS jako modelu „suchego“. Wygodny wlew pozwoli na wygodne uzupełnianie wody, bez ryzyka rozlania wody na boki urządzenia, a przez to uniknięcie przemoczenia deski jak i leżących na niej świeżo wypranych ubrań.

MPM MZE-21-NS prasowanie

Stopa jest ceramiczna i wykazuje bardzo wysoką jakość i odporność na częste i długotrwałe oddziaływanie ciepła. Otwory parowe dbają o równomierne rozprowadzanie pary, aby zwilżyć każdy fragment tkaniny i przyspieszyć jej prostowanie. Kolejną zaletą jest jej dobry ślizg który powoduje łatwe, płynne przesuwanie jej po prasowanych ubraniach, bez znaczenia, czy prasujesz bawełnianą koszulę, czy szorstkie jeansy.

Specyfikacja: MPM MZE-21/NS

Marka:

MPM

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

400 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5903151023698