299,00 

Parownica Morphy Richards 361000

Zaoszczędź sporo czasu szybko wygładzając swoje ubrania. Parownica Morphy Richards Express Steam 361000 będzie nieocenionym pomocnikiem. Nie musisz już rozkładać deski do prasowania, aby skutecznie usunąć zagniecenia i zapachy z odzieży. Model ten to praktyczne i wygodne urządzenie którego możesz używać w domu jak i w podróży. Moc 1750 Watt i 35g/min pary gwarantują spore możliwość i dopasowane działanie do każdego rodzaju tkaniny. Pojemność zbiornika na wodę o to 270 ml.

Morphy Richards 361000

Pojemność odłączanego zbiornika na wodę o to aż 270 ml. Pozwoli to odświeżyć gruby płaszcz, jak i bluzkę i spodnie przed wyjściem z domu. Urządzenie zamienia wodę w parę i przez otwory w płytce wyrzuca ją na ubrania. Dziać się to może w dwóch trybach. Tryb turbo jest dedykowany dla tkanin grubszych, które do lepszego rozprostowania potrzebują większego zwilżenia. Tryb ECO możesz stosować do tkanin cienkich i delikatnych, które nie potrzebują dużej wilgotności. Gorąca para ma właściwości dezynfekujące. Parownica Morphy Richards 361000 wytwarzając duże ilości pary może wyć wykorzystywana do eliminowania wirusów i bakterii z ubranek Twojego dziecka. Możesz jej także użyć do podniesienia higieny łóżka Twoich pociech, zwłaszcza jeżeli posiadają one alergię na kurz i roztocza. Steamer jest lekki i podręczny, więc odświeżenie niem całej powierzchni łóżka nie będzie ani długim ani męczącym zajęciem. Fotele, sofy i inne meble tapicerowane zostaną odświeżone, a zapachy zneutralizowane. Koniec z fetorem po palonych papierosach lub po zwierzętach. Steamer Morphy Richards Express Steam 361000 pomoże Ci nadać idealny stan nie tylko odzieży, ale przedmiotom w Twoim domu. Nie masz gdzie rozwiesić firanek po praniu? Zawieś je od razu na karniszu. Szybko się wstępnie wyprostują pod swoim własnym ciężarem, a ostatnie poprawki pomoże Ci nadać właśnie model 361000.

Morphy Richards 361000 parownica

Steamer Morphy Richards 361000 jest bardzo łatwy w użyciu i przechowywaniu. Nieduże wymiary ułatwiają zapakowanie urządzenia do walizki gdy wyjeżdżasz na wakacje czy wyjazd służbowy. W zestawie znajduje się też specjalna klamra / bigówka, która ułatwia usuwanie zagnieceń przy rękawach lub krawędziach koszuli. Model ten jest gotowy do pracy w 35 sekund. Po prostu włącz steamer i po chwili zacznij ożywiać swoje ubranie.

Specyfikacja: Morphy Richards Express Steam 361000

Marka:

Morphy Richards

Moc:

1750 W

Para podstawowa:

35 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5011832066381