7 849,00 

Miele B 4847 FashionMaster

Wielofunkcyjny system Miele FashionMaster B 4847 to połączenie deski, stacji parowej i żelazka, tak aby zapewnić idealną, dopasowana pielęgnację do każdego ubrania. Ciśnienie pary w wysokości 4 barów i wytwarzanie do 100 g pary na minutę sprawia, że urządzenie eliminuje uporczywe zagniecenia nawet z najgrubszych i najbardziej opornych materiałów. Twoje ubrania staja się idealnie wygładzone i higienicznie czyste, bo para usuwa do 99% wirusów już w 5 sekund.

Miele FashionMaster B 4847 żelazko

Zapomnij o klasycznej desce z płyty wiórowej, która wygina się i odkształca pod wpływem zbyt dużej ilości pary. Poznaj jej następcę – aktywny stół z funkcją nadmuchu i zasysania powietrza. Nadmuch wspiera prostowanie i wygładzanie tkanin, a zasysanie wzmacnia intensywne działanie pary na zagniecenia. Funkcja pamięci pozwala zapisać preferowane ustawienia, tak aby zostały włączone automatycznie podczas następnego użycia.

Miele FashionMaster B 4847

Wysuwany zbiornik na wodę mieści jej aż 1,25 l. Taka ilość wystarczy do około godzinnego prasowania. System do prasowania Miele B 4847 FashionMaster jest solidny ale zarazem bardzo mobilny i łatwy do przenoszenia między pomieszczeniami dzięki stabilnym kółkom. Po złożeniu całość może być przechowywana w pozycji pionowej, za zasłoną lub w szafie, dzięki czemu zabiera niewiele miejsca. Urządzenie zawiera wysuwaną antenkę, na której zawiesza się przewód elektryczny, aby nie plątał się podczas prasowania.

Specyfikacja: Miele FashionMaster B 4847

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

4 bar

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

100 g/min

Produkt:

Parownica