199,99 

Parownica do ubrań Götze&Jensen SI700G

Poszukujesz steamera o kompaktowych wymiarach, który nie będzie zajmował zbyt wiele miejsca w Twojej szafie? Zdecyduj się na produkt znanej i cenionej marki. To parownica do ubrań Götze&Jensen SI700G. Moc 1200 W sprawia, że sprzęt po 30 sekundach od włączenia jest gotowy do działania. Wyrzut pary do 20 g/ na minutę to solidne wsparcie, które pomaga Ci poradzić sobie nawet z trudnymi, utrwalonymi zagnieceniami.

Götze & Jensen SI700G stopa

Nie wiesz jak prasować delikatne tkaniny, aby ich nie zniszczyć? Rozwiązaniem tego problemu jest parownica Götze&Jensen SI700G. Ma ona w zestawie wymienne nakładki, przeznaczone do usuwania zagnieceń z satyny i łatwych do wyświecenia tkanin. Model ten ma jest lekki i ma pionowy wyrzut pary, co pozwoli Ci na prasowanie firanek lub założonej na wieszak odzieży. Blokada kapania zabezpieczy tkaniny przed zabrudzeniem. W rękojeści umieszczony jest ciekłokrystaliczny wyświetlacz, który stanowi prawdziwe centrum informacji. Dzięki niemu obsługa urządzenia jest jeszcze bardziej komfortowa. Wyświetlacz wskaże Ci aktualny poziom temperatury i moc wyrzutu pary, a także zakomunikuje o braku wody w zbiorniczku. Po zakończeniu prasowania możesz wygodnie odłożyć steamer na stację dokującą. Dzięki niej Twoja parownica do ubrań SI700G może być bezpiecznie odłożona na desce do prasowania lub przechowywana w szafie.

Götze & Jensen SI700G zestaw

Parownica Götze&Jensen SI700G jest wyposażona w solidną stopę ceramiczną ze sporą ilością sprytnie rozmieszczonych otworów parowych. Przemyślane rozprowadzanie pary zagwarantuje Ci szybkie i proste prasowanie, nawet trudnych do usunięcia zagnieceń. Gdy zdecydujesz się użyć steamera tak jak tradycyjnego żelazka, do prasowanie w poziomie na desce, stopa będzie gładko sunąć po tkaninach. Zapobiegnie to przyklejaniu się i przypaleniu bawełny, wełny czy wiskozy.

Specyfikacja: GotzeJensen SI700G

Marka:

Götze & Jensen

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5907589345445