44,99 

Parownica Lund 67231

Lubisz nosić satynowe bluzki? Tiulowe spódnice? Mała, lekka i zwinna parownica do ubrań Lund 67231 będzie dla Ciebie doskonałym uzupełnieniem żelazka, przeznaczonym do dbania o cienkie i delikatne tkaniny. Dzięki mocy 600 Watt szybko podgrzewa wodę i zamienia ją w parę. Wyrzut pary 16 g/min pozwala na skuteczne wygładzanie i odświeżanie tkanin, bez ryzyka ich przemoczenia – a to jest kluczowe przy tkaninach o delikatnej strukturze.

Lund 67231 steamer

Parownica do ubrań Lund 67231 może być używana jedynie w pionie. Dzięki kompaktowym rozmiarom dobrze sprawdzi się w domu jak i w trakcie wyjazdów. Jest lekka, waży około 400 gram, a więc nie zmęczy Twojej dłoni nawet podczas dłuższego użycia. W zestawie dołączona jest praktyczna szczotka z syntetycznym włosiem, której możesz użyć do odświeżania i jednoczesnego czyszczenia grubszych materiałów tekstylnych z paproszków czy włosów. Z urządzenia możesz korzystać bez rozkładania deski, przez co zyskujesz nowe perspektywy na skuteczne prasowanie plis, falbanek, tiulu i innych niestandardowych, nieregularnych fasonów. Długość przewodu wynosi 1,8 metra, a to, w połączeniu ze wszechstronnymi właściwościami pary sprawia, że możesz jej używać też do czyszczenia i odświeżania zapachów mebli tapicerowanych.

Lund 67231 nakładki

Steamer Lund 67231 ma wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 100ml. Taka ilość wody pozwala na około 6 minut pracy, a więc zdążysz z samego rana odświeżyć zestaw ubrań na dany dzień. Czas potrzebny do podgrzania wody i zamienienia jej w parę aby rozpocząć pracę wynosi do 90 sekund, ale nie musisz odliczać, bo lampka kontrolna poinformuje Cię kiedy możesz zacząć odświeżać garderobę. Gdy wody zabraknie, steamer automatycznie wyłączy się.

Specyfikacja: Lund 67231

Marka:

Lund

Moc:

600 W

Para podstawowa:

16 g/min

Pojemność zbiornika:

100 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5906083047510