84,99 

Żelazko Łucznik SI-720

Żelazko parowe Łucznik SI-720 jest niezwykłym połączeniem niskiej ceny zakupu i wydajności, co z pewnością zadowoli tych, którzy poszukują sprzętu niezawodnego i ekonomicznego w użyciu. Moc omawianego sprzętu to 2200Watt, a więc jest to optymalna, średnia wartość, która zapewni szybkie osiągnięcie wyznaczonej temperatury stopy i niewielki pobór prądu. Wyrzut pary w ilości 13 g/min pozwoli delikatnie zwilżyć włókna. Do grubszych tkanin polecamy użyć spryskiwacza.

Lucznik SI-720 zelazko

Ceramiczna stopa w żelazku Łucznik SI720 niezwykle lekko i bezproblemowo przesuwa się po każdym materiale. Nic dziwnego, że jest to najpopularniejszy rodzaj stopy używany w urządzeniach prasujących. Jej powierzchnia nie przywiera i nie klei się do tkanin i jest odporna na zarysowania w kontakcie z twardymi przedmiotami. Dzięki temu ryzyko zaciągnięcia nawet najdelikatniejszego materiału jest minimalizowane.

Lucznik SI-720 zelazko parowe

Żelazko Łucznik SI-720 jest niedrogie, a i tak naszpikowane wieloma praktycznymi funkcjami. Jedna z nich to możliwość prasowania w pionie, czyli ubrań np. wiszących na wieszaku, dzięki czemu nie musisz ich rozkładać na sztywno na desce do prasowania. Dzięki temu zyskujesz całkowicie nowy sposób prasowania ubrań o problematycznych kształtach.

Specyfikacja: Łucznik SI-720

Marka:

Łucznik

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

13 g/min

Pojemność zbiornika:

220 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902022180966