4 999,00 

Laurastar S Pure Plus

Masz wysokie wymagania co do urządzenia prasującego? Laurastar S Pure Plus spełni wszystkie Twoje oczekiwania i zagwarantuje schludnie wyglądające ubrania bez wychodzenia z domu i korzystania ze specjalistycznej pralni chemicznej. Urządzenie ma moc 2200Watt, co daje stabilne generowanie pary. Jej intensywność to 15 m/s w opcji bazowej, a na trudne zagniecenia sięga ona aż 28 m/s. Teraz żadna tkanina nie nastręczy Ci trudności.

Laurastar S Pure Plus żelazko

Laurastar S Pure Plus łączy w sobie wyjątkową, aktywną deskę z funkcją nadmuchu i zasysania i wydajny generator pary. Stopa dystrybuuje silną, suchą parę, która zbawiennie wpływa na różne rodzaje tkanin – od najcieńszych i najdelikatniejszych, po te najgrubsze. Co więcej, stopa może być używana w pionie, a strumień pary nadal będzie wyrzucany. Taka funkcjonalność pozwoli zadbać o wszystkie sukienki i inne eleganckie ubrania.

Laurastar S Pure Plus

Wyróżnikiem urządzenia jest aktywna deska. Na czym polega jej przewaga? Posiada ona wbudowany wentylator, który pozwala na włączenie funkcji nadmuchu lub zasysania reszty pary w dwóch opcjach intensywności. Nadmuch pozwala w prosty sposób ułożyć ciężkie tkaniny na desce oraz zapobiega powstawianiu niechcianych, przypadkowych zagnieceń. Z kolei funkcja zasysania pozwala zebrać resztki pary aby zbytnio nie przemoczyć tkanin.

Specyfikacja: Laurastar S Pure Plus

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

790776004691