2 789,00 

Laurastar Lift Xtra Aluminium

Prasowanie tradycyjnym żelazkiem nie spełnia Twoich oczekiwań? Potrzebujesz sposobu na szybsze i bardziej efektywne prostowanie ubrań? Prasuj szybko i wygodnie dzięki możliwościom jakie daje generator pary Laurastar Lift Xtra Aluminium. Dzięki wyrzutowi pary pod ciśnieniem 3.5 bara, o intensywności 28 m/s, znacznie zwiększysz efektywność codziennego prasowania. Moc to 2200 Watt, a więc szybko się podgrzewa i ma odpowiednią moc do jednostajnego generowania pary.

Laurastar Lift Xtra ustawienia

Szwajcarska marka Laurastar stale dąży do innowacyjności i doskonałości swoich produktów. Z tego względu generator pary Laurastar Lift Xtra Aluminium wytwarza wyróżniający typ pary, który charakteryzuje się wysokim rozbiciem cząsteczki wody na parę, co sprawia wrażenie „suchej pary”. Ultradelikatna Sucha Para zapewnia świetne, profesjonalne efekty prasowania bez wychodzenia z domu i bez oddawania ubrań do pralni chemicznej. Aby jak najdłużej zachować świetny wygląd Twoich ubrań i bezpiecznie je pielęgnować, marka Laurastar stworzyła trójwymiarową, aktywną stopę. Rowki parowe po bokach stopy tworzą przestrzeń do wtłaczania pary. Ciepła stopy dodatkowo wspomaga wygładzanie materiałów. Gumowy uchwyt zapobiega wyślizgiwaniu się rękojeści z dłoni, a do tego zwiększa komfort użycia. Stopa jest lekka, waży 1 kg, a więc sprawdzi się podczas prasowania w pionie.

Laurastar Lift Xtra prasowanie

Generator pary Laurastar Lift Xtra Aluminium ma wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1.1l. Nawet gdy urządzenie jest włączone, możesz go swobodnie odłączyć od stacji. Gdy poziom wody opadnie, sygnał dźwiękowy poinformuje Cię że należny jej dolać. W urządzeniu znajduje się także system antywapienny, opierający się na wymiennych wkładach filtrujących. dzięki niemu zachowasz dobry stan generatora jak i zyskasz czystą parę.

Specyfikacja: Laurastar Lift Xtra Aluminium

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

790776013556