819,99 

Generator pary Tefal Pro Express Care GV9060

Generator pary Tefal GV9060 ma moc 2400 Watt. Duże ciśnienie pary 7 bar, wyrzut pary 120 g/min oraz funkcja dodatkowego uderzenia pary 470g/min zapewniają świetne efekty prasowania nawet grubych tkanin, skracając czas prasowania średnio o 50%, porównując do tradycyjnego żelazka parowego. Wbudowany podgrzewacz przemienia w boilerze wodę w parę pod wysokim ciśnieniem, która głęboko wnika w tkaninę, skutecznie usuwając zagniecenia.

Tefal GV9060 generator pary stacja pary

Stacja pary Tefal GV9060 ma dostępne 3 programy dopasowane do różnych tkanin, będących optymalnym połączeniem odpowiedniej wysokości temperatury i intensywności pary, z możliwością łatwego przestawiania programów w trakcie prasowania. Intensywna moc pary i temperatury skutecznie usuwa nawet zapachy wchłonięte przez tkaniny, przez co możesz odświeżyć swoje ubrania bez potrzeby ich całkowitego wyprania oraz usunąć do 99,99% bakterii.

Tefal GV9060 generator pary calc collector

Stopa prasująca nie posiada w środku pojemnika na wodę, dzięki czemu jest lżejsza niż standardowe żelazko. Możesz łatwo korzystać z funkcji prasowania w pionie, bez rozkładania deski, gdyż dłoń się nie nadwyręża. Stopa Durilium wykazuje bardzo dobry ślizg po tkaninie, chociaż nieco słabszy od wyższych modeli Durilium Airglide. Jest dobrze wyprofilowana, ma liczne otwory parowe i jest odporna na zarysowania przez np. guziki czy zamki błyskawiczne.

Wyjmowany pojemnik na wodę ma pojemność 1,6 l. Wody wystarcza na długi czas i nie musisz często przerywać prasowania, by ją dolać. Tefal GV 9060 ma dwa systemy ochrony prasowanych ubrań. Protect System powoduje zamianę pozostałych drobinek wody we wnętrzu stopy na parę, dzięki czemu nie skapują na ubrania i nie plamią ich. Szufladka Calc Collector gromadzi osadzający się w boilerze kamień i ułatwia jego usuwanie.

Przewód transportujący parę z bojlera do stopy generatora ma 1,80 m, a to daje swobodę ruchów w czasie prasowania. Blokada Lock System gwarantuje bezpieczeństwo podczas przenoszenia urządzenia i przygotowywania go do pracy. Funkcja Auto Off (strażak) automatycznie wyłączy żelazko po kilku minutach nieużywania go. Połączenie silnej pary i wysokiej temperatury stopy zabija do 99,99% bakterii w prasowanych tkaninach.

Specyfikacja: Tefal GV9060 Pro Express Care

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

470 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040060902