2 499,00 

Laurastar Lift Xtra 1980

Nie lubisz prasować, ponieważ uważasz tą czynność zbyt trudną i żmudną? Daj się zaskoczyć! Żelazko z generatorem pary Laurastar Lift Xtra 1980 zostało stworzone przez szwajcarskich inżynierów, którym przyświecał cel podniesienia skuteczności działania i ergonomii użycia. Nieduży i lekki model Laurastar pochodzi się z pierwszej na świecie serii przenośnych stacji parowych. Dzięki wyrzutowi pary pod ciśnieniem 3,5 bara, o sile 15 m/s w programie podstawowym i 28 m/s dodatkowego wyrzutu, znacznie zwiększysz efektywność prasowania.

Laurastar Lift Xtra 1980 generator pary

Słyszałaś kiedyś o ultrasuchej parze? Czy takie coś w ogóle istnieje? Okazuje się, że tak, jak najbardziej. Para tego typu to para z maksymalnie rozbitymi cząsteczkami wody. Zwilża ona tkaniny i ich włókna, ale jest tak delikatna i ma tak małe cząsteczki, że prawie nie czujesz jej wilgotności. Ubrania zyskują idealna gładkość bez ryzyka przemoczenia. Możesz ją stosować do ubrań, jak i domowych tekstyliów, np. odświeżania kanapy.

Laurastar Lift Xtra prasowanie

Laurastar Lift Xtra 1980 posiada innowacyjną, trójwymiarową stopę. Stopa ta odpowiednio napręża materiał podczas prasowania, a potem wtłacza w nią duże ilości pary, przez co natychmiastowo usuwa wszelkie zagniecenia, pozostawiając ubrania idealnie gładkimi. Co więcej, naturalne właściwości dezynfekujące pary sprawiają, że ubrania stają się również gruntownie odświeżone i nie posiadają żadnych naleciałych zapachów.

Specyfikacja: Laurastar Lift Xtra 1980

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica