Tefal GV6771 Effectis Easy Plus

5.9

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Tefal Effectis Easy Plus GV6771

Prasowanie raczej nie należy do ulubionych zajęć domowych, ale generator pary Tefal GV6771 Effectis Easy Plus może to ułatwić. Jego funkcjonalności i dobre parametry podnoszą jakość prasowania i skracają czas który musisz na nie poświęcić – porównując do zwykłego żelazka parowego nawet o połowę! Urządzenie charakteryzuje moc 2200W, siła wytwarzania pary to 100g/min, a dodatkowy wyrzut pary wynosi 270 g/min. Ciśnienie pary to 5.2 bara.

Tefal GV6771

Stacja pary Tefal GV6771 posiada jeden automatyczny program, który jest optymalnie dostosowany do każdej tkaniny. Ustawioną temperaturą i wyrzutem pary możesz prasować wszystkie ubrania, nieważne z jakiego są materiału. Dodatkowo, lekkość stopy generatora pozwala wygładzać niewielkie zagniecenia i nanosić ostanie poprawki w pionie, prosto na ubrania wiszące na wieszaku, bez rozkładania deski do prasowania.

Tefal GV6771 Effectis Easy Plus generator pary

Stopa w Tefal GV6771 to Durilium. Zapewnia nawet łatwe prowadzenie po prasowanych ubraniach i sporą wytrzymałość – nie zarysuje jej kontakt z guzikami ani suwakami błyskawicznymi. Stopa ma też funkcję Autoclean czyli samoczyszczenia – nie brudzi się nawet mimo częstego użytkowania, zapewniając zawsze dobry ślizg i lekkie prasowanie. Para rozchodzi się całą powierzchnię wyprofilowanej stopy.

Stacja posiada 2 systemy dbające o bezpieczeństwo urządzenia oraz prasowanych tkanin. Szufladka antywapienna Calc wychwytuje cząsteczki kamienia z wody i zapobiega jego osadzaniu się w środku generatora. Dzięki temu generator ma dłuższą bezawaryjną żywotność, moc pary jest stała i nie słabnie nawet przy częstym i intensywnym używaniu generatora. AntiDrip zamienia pozostałe krople wody w parę, a na ubrania nie wyciekają plamy z kamieniem.

Model Tefal GV6771 Effectis Easy Plus ma funkcję „On/Off”. Jeśli zapomnisz wyłączyć stację pary po zakończonej pracy, za kilka minut wbudowany strażak zrobi to za Ciebie. Pojemnik na wodę ma 1.4l i bardzo szeroki wlew na wodę, dzięki czemu łatwo go uzupełnić. Kabel parowy ma długość 1,8m.

Specyfikacja: Tefal GV6771 Effectis Easy Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5.2 bar

Para podstawowa:

100 g/min

Para dodatkowa:

270 g/min

Pojemność zbiornika:

1.4 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040060230