Braun IS 2055 GR CareStyle

6.3

Expert ScoreCzytaj opinie

398,00 

Generator pary Braun CareStyle IS2055 GR

Generator pary Braun IS 2055 to kolejny model z serii CareStyle, o niezwykle kompaktowych wymiarach – mieści się na kartce A4. Przewyższając tradycyjne żelazko parowe, zyskuje coraz większą popularność. Urządzenie ma silne uderzenie pary 125g i ciśnienie 5 bar. Dodatkowy wyrzut pary to 400 g/min. Generator nie ma wbudowanego boilera, ale wysokie parametry i tak pozwolą na szybkie rozprasowanie nieeleganckich zagnieceń na ubraniach. Moc to 2200Watt.

Braun IS 2055 stacja pary

Producent zastosował w stacji pary technologię DoubleSteam, co pozwala na produkcję ok. 2x więcej pary niż w tradycyjnym żelazku Braun. Z użytecznych podczas prasowania funkcji to też iCare – jedna, automatycznie dostosowana temperatury do wszystkich prasowanych tkanin, przez co nie musisz ani sortować ubrań ani jej regulować by odpowiadała różnym tkaninom. Braun IS2055 pozwala na prasowanie nie tylko tradycyjnie na desce, ale także w pionie.

Braun IS 2055 CareStyle calc

W Braun IS 2055 CareStyle Compact zastosowano stopę 3D BackGlide. Jej ścięte brzegi i zaokrąglone krawędzie gwarantują, że manewrowanie stopą żelazka po wystających elementach odzieży, jak kieszenie czy guziki jest łatwiejsze niż dotychczas. Eloxal jest do 2x twardszy i bardziej wytrzymały niż stal nierdzewna. Dzięki temu zyskujesz większą odporność na zarysowania i zniszczenia, a także większą płynność przesuwania po tkaninie.

Braun IS 2055 został wyposażony w całkiem spory, 1,3 litrowy zbiornik na wodę. Pozwala on na wyprasowanie dużej ilości odzieży po jednym całkowitym napełnieniu. Producent zastosował system antywapienny, który znacznie wydłuża bezawaryjność i żywotność urządzenia. Filtr wychwytuje cząsteczki kamienia aby nie przedostały się do środka urządzenia i nie nagromadzały się w nim, obniżając ciśnienie pary. Filtr wystarcza na około rok czyszczenia wody.

Tryb ECO pozwala na zmniejszenie ilości produkowanej pary i obniżenie zapotrzebowania na energię o około 60%. Stopa generatora jest połączona ze stacją bazową przewodem długim na 1,80m, w którym znajduje się rurka transportująca parę. Dzięki niewielkiej wadze stacji i jej kompaktowym wymiarom prasowanie nawet dużej ilości ubrań czy pościeli będzie szybkie, łatwe i przyjemne. Stopę można postawić na 3 sposoby: pionowo, poziomo lub pionowo na podstawie stacji.

Specyfikacja: Braun IS 2055 GR CareStyle

Marka:

Braun

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280336