1 947,00 

Laurastar Lift Plus Pinky Pop

Jeżeli lubisz prasować i to nie byle czym, koniecznie sprawdź generator pary Laurastar Lift Plus Pinky Pop. Urządzenie to nie tylko wygładza tkaniny, ale jednocześnie je steamuje i dezynfekuje. Dzięki temu masz wiele możliwości użycia w jednym urządzeniu. Para jest wyrzucana pod ciśnieniem 3,5 bara, o prędkości 15 m/s w opcji podstawowej i prawie 2x szybciej, bo 28 m/s w opcji dodatkowego wyrzutu pary. Takie parametry szybko rozprawią się z każdym zagnieceniem.

Laurastar Lift Plus Pinky Pop prasowanie

Zaawansowana technologia opiera się na podwójnym podgrzaniu pary. Najpierw dzieje się to w bojlerze w stacji bazowej, a następnie, po przejściu przez wąż parowy, bezpośrednio w stopie. Dzięki takim zabiegom para ma bardzo pałą cząsteczkę i wydaje się, jakby była sucha. Nawet jeżeli chcesz wyprasować grube, zimowe płaszcze, które długo leżały złożone w szafie i mają teraz mocno zastane zagniecenia, nie spowodujesz przemoczenia tkaniny. Stopa w urządzeniu Laurastar Lift Plus Pinky Pop jest lekka i łatwo sunie po tkaninach. Jeżeli chcesz mieć pewność, że delikatne tkaniny Twoich ubrań nie zostaną wyświecone, możesz skorzystać z dołączonej do zestawu nakładki. Gdy chcesz zrobić przerwę w prasowaniu, możesz wygodnie odłożyć stopę do stacji bazowej lub skorzystać z praktycznej podkładki silikonowej, również dołączonej do zestawu. Podkładkę kładziesz na desce do prasowania, by swobodnie umieszczać na niej gorącą stopę żelazka. Laurastar Lift plus Pinky Pop posiada duży zbiornik na wodę – aż 1,1 litra. W środku znajduje się też filtr antywapienny, abyś mogła bezpiecznie używać wody z kranu i nie martwić się o ewentualny kamień. Otwór wlewowy to całkowicie unoszona klapka. Dzięki temu nie ma szans na rozlanie wody. Wodę możesz dolać w każdym momencie, bez konieczności odłączania generatora od prądu i przenoszenia go.

Laurastar Lift Plus Pinky Pop generator pary

Solidny, silny wyrzut pary jest w stanie prostować tkaniny bez bezpośredniego dotyku. Sprawia to, ze możesz prasować marynarki i sukienki w pionie, bez wsparcia w postaci deski do prasowania. Dzięki naturalnym właściwościom pary usuniesz też wszystkie zapachy i nie będziesz musiała tak często prać odzieży, ponieważ pranie może powodować jej szybsze zużywanie się – a gdy w grę wchodzi Twoja ulubiona sukienka, tym bardziej o nią dbać, aby służyła i cieszyła oko jak najdłużej.

Specyfikacja: Laurastar Lift Plus Pinky Pop

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

0790776004646