2 499,00 

Laurastar Lift Plus Blue Sky

Potrzebujesz nowoczesności i urozmaicenia w prasowaniu? Generator pary Laurastar Lift Plus Blue Sky to nowy wymiar prasowania. Czynnikiem wyróżniającym jego działanie jest ultra sucha para – para, której cząsteczki są rozbite na tak niewielkie elementy, że jesteś w stanie skutecznie prasować bez ryzyka przemoczenia tkanin. Wytwarzane ciśnienie wynosi 3,5 bara ilość pary sięga 15 m/s lub nawet 28m/s. Urządzenie posiada również odpowiednią moc, aby zapewnić deklarowane osiągi – wynosi ona 2200 Watt.

Laurastar Lift Plus Blue Skym prasowanie

Ultra sucha para nie tylko szybko i skutecznie usuwa fałdki i zagniecenia, ale też dogłębnie oczyszcza tkaniny. Jej wysoka temperatura sprawia że drobnoustroje zostają wyeliminowane, a przez to tkaniny zyskują higieniczną czystość. To samo dotyczy zapachów – wszystkie patogeny są zabite, przez co tkaniny odzyskują swój prawdziwy, neutralny zapach. Para Laurastar gwarantuje również doskonałą czystość Twojej pościeli i zdrowy sen, nawet gdy jesteś alergikiem. Aby uzyskać szybciej i dokładniej schludny wygląd Twojej odzieży, Laurastar zaprojektowała innowacyjną konstrukcję żelazka 3D. Stopa ta delikatnie napina materiał podczas prasowania, a następnie wtłacza w nią parę, dzięki czemu szybko usuwa wszystkie fałdy i zagniecenia. Włókna materiału uzyskują naturalny, wygładzony wygląd, bez ryzyka ich przypalenia i wyświecenia. Stopa jest lekka, a więc możesz nią wygodnie prasować w poziomie jak w i pionie. Zbiornika na wodę pomieści jej aż 1,1l. Jest on przezroczysty, więc w każdym momencie szybko zweryfikujesz czy należy jej dolać, aby dalej skutecznie wygładzać tkaniny. Gdy poziom opadnie poniżej wymaganego, łatwo go odłączysz od stacji i wygodnie uzupełnisz pod kranem.

Laurastar Lift Plus Blue Sky stopa

Generator pary Laurastar Lift Plus Blue Sky został wyposażony w system antywapienny, który dzięki wymiennym wkładom filtruje wodę z cząstek kamienia, by zachować bezawaryjne działanie przez długi czas. Stacja pary Laurastar Lift Plus Blue Sky jest bardzo łatwa, wygodna i bezpieczna w użytkowaniu. Urządzenie dedykowaną podkładkę, na której możesz położyć stopę gdy będzie gorąca. Długość przewodu zasilania to aż 2.3 m, a długość przewodu parowego to 1.95 m. Takie wartości gwarantują dużą swobodę ruchów podczas prasowania w pionie i poziomie. Całkowita waga urządzenia to 5.5 kg.

Specyfikacja: Laurastar Lift Plus Blue Sky

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

0790776013532