1 801,00 

Laurastar Lift Original Red

Solidna, wyróżniająca się parownica albo przenośny generator pary. To tylko niektóre z określeń dla innowacyjnego urządzenia jakim jest parownica Laurastar Lift Original Red. Ergonomiczny, komfortowy uchwyt pozwala zabrać ją wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Wytwarzane ciśnienie to 3.5 bar. Stały wyrzut pary to 15 m/s, a maksymalna prędkość wyrzutu pary to 28 m/s. Dzięki temu model ten skutecznie odświeży ubrania, nadając im ostateczny styl.

Laurastar Lift Original Red prasowanie

Temperaturę ustawisz manualnie, wybierając jeden z dwóch dostępnych programów. Kontrolka gotowości do wytwarzania pary da Ci znać kiedy możesz rozpocząć prasowanie. Pojedyncza kropla wody, na skutek podgrzania, zamienia się w ultradelikatną suchą parę zwiększając swoją objętość około 1600 razy. Para wyrzucana jest przez otwory parowe 15 razy szybciej niż w standardowym żelazku. Para pod ciśnieniem 3.5 bara wniknie w tkaninę i szybko rozprostuje ją. Nowoczesna stopa w parownicy Laurastar Lift Original Red potrafi dopasować się do każdego prasowanego materiału, bez względu na jej rodzaj. Będzie dobra do grubych zasłon, jak i delikatnych jedwabnych koszul. Stalowa powierzchnia stopy jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Do jej wyczyszczenia mozesz użyć gąbki i wody. Dla ochrony bardzo cienkich i delikatnych tkanin możesz użyć nakładki ochronnej, która lekko obniży temperaturę stopy oraz przeciwdziała ewentualnym przypaleniom i wybłyszczeniu. Pojemność zbiornika na wodę to ok 1.1 litra. Jest przezroczysty, dzięki czemu widzisz aktualny poziom wody. Dodatkowo, gdy nie zauważysz że opadł on do minimum, sygnalizator pustego zbiornika poinformuje się o konieczności jej dolania. Wygodna rączka ułatwi Ci tą czynność.

Laurastar Lift Original Red stopa

Parownica Laurastar Lift Original Red posiada system antywapienny – to wymienne wkłady filtrujące. Dzięki nim podtrzymasz dobry stan parownicy i skuteczne działanie przez wiele lat. Laurastar to szwajcarski brand obecny na rynku od około40 lat i specjalizuje się w produkcji różnych urządzeń do prasowania. Ich generatory pary jak i zaawansowane systemy do prasowania to urządzenia wysokiej jakości, które pozytywnie zaskoczą niejednego użytkowania. Wysokie założenia, jakie stawia przed sobą Laurastar zostały docenione poprzez przyznanie międzynarodowych nagród, m.in. Red Dot Design Award.

Specyfikacja: Laurastar Lift Original Red

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

0790776009870