1 199,99 

Generator pary Tefal Pro Express Ultimate Care GV9591

Generator pary Tefal GV9591 umożliwia szybkie, płynne i łatwe prasowanie. Moc 2600W, ciśnienie 8 bar i wyrzut pary w ilości 180g/min wraz z dodatkowym uderzeniem pary 600 g/min to parametry które gwarantują skuteczne rozprasowanie też grubych i uciążliwych materiałów oraz znaczne skrócenie czasu prasowania. Jest to szczególnie istotne jeżeli masz dużą rodzinę, a a ubrań wymagających pielęgnacji jest przez to więcej.

Tefal GV9591 generator

Stacja pary GV9591 ma wbudowany w rączce i na panelu panel Direct Control, który pozwala na płynną regulację ustawień w przypadku zmiany rodzaju prasowanego materiału. 4 elektroniczne programy uwzględniają tkaniny grube, jak i delikatne. Dodatkowo, połączenie silnej pary i wysokiej temperatury usuwa zapachy z ubrań, przez co może być używany do ich odświeżania, a także zabija do 99,99% bakterii we wszystkich prasowanych tkaninach.

Tefal GV9580 generator pary panel direct control

Stopa waży zaledwie 1,3kg, dzięki czemu dłoń się nie męczy i umożliwia łatwe prasowanie w pionie ubrań, których nie można rozprostować na sztywno na desce – jak np. puszyste koronki czy cekiny. Stopa Durilium AirGlide charakteryzuje się najlepszym ślizgiem po tkaninie spośród wszystkich rodzajów stóp marki Tefal. Jest optymalnie wyprofilowana oraz rozprowadza parę przez całą swoją powierzchnię, ze skoncentrowanym uderzeniem pary w czubku stopy.

Model Tefal GV9591 zawiera spory, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,9 l, dzięki czemu nie musisz co chwilę jej dolewać. A nawet gdy jej zabranie, zamontowany czujnik wody powiadomi Cię w którym momencie należy ją dolać. Generator ma system podwójnej ochrony ubrań: Protect System ochrania materiały przed poplamieniem, a szufladka Calc Collector zbiera powstający we wnętrzu urządzenia kamień i ułatwia jego usuwanie.

Urządzenie posiada też funkcję AntiDrip, która ochrania prasowane tkaniny przed nadmiernym zmoczeniem. Jeżeli zapomnisz wyłączyć urządzenie, funkcja Auto Off zrobi to automatycznie po chwili bezruchu stopy. Tefal GV9591 ma wbudowany wygodny uchwyt, kopułę system blokowania na czas przenoszenia stacji. Bardzo praktyczny jest także schowek na przewody, w który można włożyć kable generatora i uniknąć ich plątania się.

Specyfikacja: Tefal GV9591 Pro Express Ultimate Care

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.9 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040069202