99,90 

Żelazko Koenic Steam Iron KSI 4310

Prasujesz rzadko, więc chcesz kupić proste, podstawowe żelazko za niską cenę? Nie ma sprawy. Poznaj żelazko Koenic KSI 4310 Steam Iron. Ma wszystko, czego oczekujesz od urządzenia do prasowania – szybko nagrzewająca się stopę dzięki mocy 2700 Watt i wyrzut pary 40 g/min. Ale niewątpliwym atutem jest też niewygórowana cena zakupu, która mieści się w liczbie dwucyfrowej.

KOENIC KSI 4310 żelazko parowe

Obrotowy regulator umożliwi Ci ustawienie odpowiedniej temperatury. Wyrzut pary uruchomisz jednym kliknięciem kciuka. Gdyby był on niewystarczający do skutecznego rozprostowania zagnieceń, zaraz obok masz drugi przycisk – do włączenie spryskiwacza. Spryskiwacz na żądanie wypuszcza delikatną mgiełkę z wody, przez co zwilża materiały i czyni je bardziej podatnymi na prostowanie. Ważną zaletą jest też funkcja prasowania w pionie. Żelazko Koenic KSI 4310 posiada spory zbiorniczek na wodę. Wynosi on 350 ml, a więc możesz do niego wlać około 2 szklanki wody. Wlew jest szeroki, a zatyczka skutecznie go blokuje podczas prasowania, dzięki czemu nie wycieknie ani jedna kropla, nawet podczas intensywnego poruszania stopą. Model ten ma wbudowaną opcję samoczyszczenia. Jedno kliknięcie spowoduje kontrolowane wyrzucanie pary i osiadłych osadów wapiennych przez kanaliki, tak aby wnętrze komory parowej było czyste. Koenic KSI 4310 jest zwinne i niedrogie. Szybko poradzi sobie z takimi materiałami jak bawełna, poliester, sztruks lub jeans. Kabel elektryczny ma długość 3 m, a więc znacznie więcej niż inne, konkurencyjne modele na rynku. Mechanizm Auto Off samoczynnie wyłączy urządzenie, gdy przez kilka minut nie będziesz nim poruszać.

KOENIC KSI 4310 żelazko

Odnosząc się do wagi, model Koenic Steam Iron KSI 4310 jest lekki i nie nadwyręża dłoni, nawet prasując ubrania wiszące na wieszaku, gdzie całą stopę musisz trzymać w pionie. Wygładzając ubrania na desce do prasowania żelazko świetnie leży w dłoni, a jego ceramiczna stopa gładko sunie po materiałach. Kanaliki parowe ulokowane są strategicznie na obrzeżach stopy, dzięki czemu każdy fragment prasowanych ubrań zostanie zwilżony i skutecznie rozprostowany.

Specyfikacja: Koenic KSI 4310 Steam Iron

Marka:

Koenic

Moc:

2700 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4049011144958