319,00 

Jimmy GT306

Nadaj swoim ubraniom ostateczny blask za pomocą zaawansowanej parownicy Jimmy GT306 z ekosystemu Xiaomi. Model ma moc 1600 W, przez co jest w stanie wytwarzać silny strumień pary, aby odzież olśniewała swoim wyglądem. Nagrzewanie trwa zaledwie 40 s, a więc jest gotowe do działania nawet gdy się bardzo śpieszysz. Duży, 1,3-litrowy zbiornik na wodę oraz zawarty w zestawie aluminiowy stojak sprawiają że praca staje się łatwiejsza i bardziej komfortowa niezależnie jaki element garderoby odświeżasz.

Jimmy GT306 steamer

Generowanie pary to poziom do 30 g/min, co gwarantuje szybkie i solidne zwilżenie, aby materiał łatwiej się prostował. Sprawia też, że gdy obawiasz się wyświecenia delikatnego materiału, to możesz go odświeżać trzymając głowicę w niewielkiej odległości od tkaniny, bez bezpośredniego dotyku.

Jimmy GT306 parownica

Design i projekt parownicy Jimmy GT306 od Xiaomi jestprzemyślany, a przez to przyjazny użytkownikowi i gwarantujący zadowalającą służbę przez długi czas. Przewód elektryczny jest gruby i chroniony przed wykręcaniem dzięki wykonanej ze stali nierdzewnej sprężynie. Podwójna izolacja kabla sprawia, że nawet mimo długiego wygładzania wielu ubrań nie będzie gorący i nie poparzysz się. Model ten ma też zabezpieczenie przed przegrzaniem i przeładowaniem.

Specyfikacja: Jimmy GT306

Marka:

Philips

Moc:

1300 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

6946499308125