74,99 

Żelazko Götze&Jensen IT100

Szukasz małego ale sprytnego urządzenia do prasowania którego będziesz mógł zabrać ze sobą na wyjazdy? Poznaj turystyczne żelazko Götze & Jensen IT100. Model ten ma moc 1000 Watt. Wyrzut ciągły pary to 10g/min. Cechą wyróżniającą omawiany model spośród urządzeń turystycznych dostępnych na rynku jest dodatkowy wyrzut pary, o intensywności aż 68 g/min. Dzięki temu Twoje bluzki i sukienki będą prezentować się wspaniale w każdych warunkach.

Götze & Jensen IT100 zelazko

Żelazko Götze&Jensen IT100 ma niewielkie, kompaktowe wymiary a do tego składaną rączkę. Takie połączenie sprawi, że z łatwością zmieścisz je w walizce. Jeżeli nie będziesz mieć dedykowanej deski ani wygodnego miejsca, by rozłożyć ubranie do prasowania, możesz skorzystać z pionowego wyrzutu pary, dzięki któremu wygładzisz odzież wiszącą bezpośrednio na wieszaku. Urządzenie to posiada też specjalny przełącznik, który pozwala dostosować je do napięcia 220-240 V, jak i 100-127 V, więc będziesz mogła go używać w każdym miejscu na świecie. Projektując żelazko IT100, producent kierował się zachowaniem jak najmniejszych wymiarów urządzenia, dlatego zbiornik na wodę został umieszczony w rękojeści. Jego pojemność to 50ml. Wartość ta jest wystarczająca aby szybko usunąć zagniecenia powstałe na skutek złożenia i transportu w walizce na kilku ubraniach. Zatyczka jest gumowa, co daje pewność całkowitej szczelności i nierozlewania pozostałych ostatnich kropelek wody, nawet podczas transportu i wielokrotnego zmiany ułożenia żelazka w bagażu.

Götze & Jensen IT100 stopa

Stopa w modelu Götze & Jensen IT100 jest ceramiczna, a to oznacza że nie przywiera do tkanin i daje dobry poślizg, co znacznie ułatwia prasowanie. Jej sporą zaletą jest także wysoka odporność na zarysowania ostrymi elementami garderoby – na przykład guzikami lub zamkami. Otwory parowe występują w dużej ilości, a to z kolei pomaga szybko i równomiernie wtłaczać parę we włókna materiałów i czynić je bardziej podatnymi na prostowanie.

Specyfikacja: GotzeJensen IT100

Marka:

Götze & Jensen

Moc:

1000 W

Para podstawowa:

10 g/min

Para dodatkowa:

68 g/min

Pojemność zbiornika:

50 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902686235125