529,00 

Żelazko Götze&Jensen IG850

Od swojego żelazka oczekujesz tylko najlepszych rezultatów? Nie ma sprawy! GÖTZE & JENSEN IG850 z wbudowaną pompą pary i z mocą 3000 W sprawi, że prasowanie stanie się skuteczniejsze. Zastosowana nowoczesna technologia Burst Steam dzięki wspomnianej pompie zapewnia silny ciągły wyrzut pary na poziomie 60 g/min oraz uderzenie pary o sile 200g/min. Tak duże ilości pary przenikają tkaninę na wskroś, eliminując nawet najbardziej uporczywe i utrwalone zagniecenia.

GOTZE---JENSEN-IG850 zelazko

Z żelazkiem GÖTZE & JENSEN IG850 zapewnisz optymalną pielęgnacją dla każdej tkaniny i każdego fasonu, ponieważ urządzenie ma wbudowaną opcję prasownia w pionie. Dzięki niej wygładzisz satynowe bluzki bez dotykania materiału, odświeżysz delikatny tiul a także łatwiej rozprostujesz firanki i zasłony. Cyfrowy regulator temperatury pomoże Ci zadbać o każdy rodzaj materiału, nawet nie sprawdzając metek na ubraniach.

GOTZE---JENSEN-IG850 zelazko2

Sporą zaletą żelazka GÖTZE & JENSEN IG850 jest duża ilość otworów parowych na stopie, dzięki czemu para jest wtłaczana prosto we włókna tkanin. Na uwagę zasługuje również pojemnik na wodę, mieszczący aż 400 ml – dzięki takiej wielkości nie będzie trzeba często dolewać wody, co znacznie ułatwi pracą. System AntiDrip zapobiega kondensowaniu się pary i jej kondensacji, aby na tkaniny nie spadały krople wody. Systemow Anti-Calc zapobiega zbieraniu się kamienia wewnątrz urządzenia.

Specyfikacja: GotzeJensen IG850

Marka:

Götze & Jensen

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

60 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

400 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5907589349757