119,00 

Żelazko Götze&Jensen IG550

Żelazko Götze & Jensen IG550 ma w sobie wszystko co potrzebne, by szybko uporać się z codziennym, niewymagającym prasowaniem. Moc 2600Watt zapewnia szybkie, ponadprzeciętne nagrzewanie stopy i stabilne podtrzymywanie ustawionej temperatury. Wyrzut pary od 25 do 155 g/min w trybie ciągłym lub uzupełniającym dodatkowo ułatwiają prasowanie. Teraz nie musisz ślęczyć nad deską do prasowania, a więcej czasu poświęcić dla rodziny lub na to, co naprawdę lubisz.

Götze & Jensen IG550 żelazko parowe

Klasyczne pokrętło termostatu, nieoceniony spryskiwacz i suwak do wyznaczania poziomu pary są w każdej chwili gotowe do użycia. Możliwość pionowego wyrzutu pary będzie przydatna do wygładzenia ubrań wiszących na wieszaku lub manekinie oraz do wygładzania firanek. Ergonomiczna, wygodna rękojeść umożliwia komfortowy chwyt i przyjemne prasowanie. Kolejną zaletą żelazka Götze&Jensen IG550 jest bardzo duży pojemnik na wodę, mieszczący jej aż 400 ml. Dzięki takiej pojemności nie będzie trzeba często dolewać wody, a to z kolei znacznie skróci czas pracy. System samooczyszczania usuwa cząsteczki kamienia i naleciałości wapienne, które mogły osiąść na wewnętrznych ściankach komory parowej podczas podgrzewania wody.

Götze & Jensen IG550 opaskowanie

Stopa jest ceramiczna, tak jak w wielu konkurencyjnych modelach. Takiego typu stopa jest bardzo popularna i często montowana w urządzeniach prasujących, ponieważ wykazuje bardzo dobre właściwości. Przede wszystkim jest ona twarda i odporna na zarysowania, a więc nie musisz obawiać się że ją zarysujesz po przypadkowym najechaniu na zamek czy metalowy zatrzask. Co więcej, wykazuje ona również dobry poślizg, który ułatwia szybkie i łatwe prasowanie, bez użycia dużej siły.

Specyfikacja: GotzeJensen IG550

Marka:

Götze & Jensen

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

155 g/min

Pojemność zbiornika:

400 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5907589345230