89,99 

Żelazko Götze&Jensen IG300

Szukasz pomocnika do rozprawienia się ze stosem prania? Żelazko Götze&Jensen IG300 to proste, ale i skuteczne urządzenie do szybkiego, codziennego prasowania. Moc 1600 Watt pozwala na skuteczne podgrzewanie stopy, aby oddając swoje ciepło prostowała tkaniny. Dla wzmocnienia efektu generowana jest para w trybie ciągłym, w ilości 20 g/min. Twoje wymięte ubrania szybko zostaną pozbawione zagnieceń i zmarszczek.

Götze & Jensen IG300 para

Uchwyt jest ergonomiczny i pozwala na komfortowe ułożenie dłoni. Kciukiem szybko ustawisz pożądany poziom pary lub w zupełności ją odłączysz, aby nie zmoczyć zbytnio materiałów cienkich i delikatnych. Również kciukiem uruchomisz spryskiwacz, aby skutecznie zwilżyć grubsze tkaniny. Niewielka mgiełka wody wsiąknie we włókna rozluźniając je i przyspieszając ich wygładzanie. Dzięki temu żadne zagniecenie się nie zachowa. Omawiany model posiada też funkcję odwapniania i samooczyszczenia. Funkcje te zapobiegają osadzaniu się osadów wapiennych w komorze parowej i innych elementach mających styczność z twardą wodą. Wrażliwe podzespoły pozostają czyste, a wytwarzanie pary nie jest utrudnione. Urządzenie wykazuje przez to niezakłóconą, zawsze wysoką skuteczność, bezawaryjność i żywotność. Świeżo wyprane ubrania są chronione przed poplamieniem.

Götze & Jensen IG300 ustawienia

Stopa jest ceramiczna, dzięki czemu wykazuje dobre prowadzenie po materiałach, nie zahaczając o nie i nie przypalając ich na skutek przedłużonego, bezpośredniego kontaktu. Stopa ma również wiele otworów parowych. Dzięki nim dystrybucja pary jest równomierna i szybka. Żelazko Götze&Jensen IG300 wyposażone jest w system AntiDrip, zabezpieczający przed kapaniem kropelek wody przez otwory parowe. Funkcja ta chroni Twoje ubrania przed irytującymi plamkami.

Specyfikacja: GotzeJensen IG300

Marka:

Götze & Jensen

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

20 g/min

Para dodatkowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902686235149