93,36 

Żelazko GIRMI ST61

Prasuj szybko, skutecznie i nie tracąc milionów złotych monet na zakup odpowiedniego urządzenia! Stałe wytwarzanie pary na poziomie do 40 g/min rozluźnia włókna i ulepsza wydajność i szybkość prasowania. Wobec trudnych i grubych tkanin zastosuj dodatkowe, zwiększone uderzenie pary, aby usunąć najbardziej oporne zagniecenia. Uderzenie pary o takiej mocy poradzi sobie nawet z odświeżaniem wymagajacych tkanin podczas prasowania w pionie i doprowadzi ubrania do pożądanej formy.

zelazko-GIRMI-ST61-bok

W żelazku Girmi ST61 zainstalowano także funkcjonalny i przydatny w kryzysowych sytuacjach spryskiwacz. Dzięki niemu już nie będziesz mieć problemu z rozprostowaniem nawet mocnych i utrwalonych zagięć tkaniny. Stopa jest ceramiczna, co jest często polecanym i stosowanym rozwiązaniem dającym gładkość na wszystkich rodzajach materiałów oraz umożliwia szybkie i płynne prasowanie.

zelazko-GIRMI-ST61-pokretlo

Dodatkowym atutem urządzenia jest ręczny termostat, dlatego możesz sam ustawić temperaturę taką jaką w danym momencie potrzebujesz. Funkcja samoczyszczenia pomaga usunąć osady wapienne i kamienne które mogły nagromadzić się w komorze parowej i kanalikach jeżeli stosujesz wodę kranową do prasowania. Wystarczy kilka kliknięć, by usunąć je z wnętrza urządzenia i cieszyć się czystym i zawsze mocnym wyrzutem pary.

Specyfikacja: GIRMI ST61

Marka:

Girmi

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

15 g/min

Para dodatkowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8056095870402